niedziela, 10 października 2021

10/10 -Duchowe znaczenie

 

10/10 -Duchowe znaczenie

10 dzień października (10/10) otwiera potężną bramę energii, która polega na podejmowaniu kroków w nowym kierunku. W numerologii 10 to liczba potęgowa, która oznacza całość. Oznacza to czas, w którym wszystko jest w równowadze i koło może znów zacząć poruszać się w nowym kierunku. Jest to również potężna liczba manifestacyjna, której możemy użyć do przekształcenia naszych marzeń w rzeczywistość. 10/10 podwaja tę wibrację, dzięki czemu jest dodatkowy czas na silny manifest by umieścić plany w odpowiednim  miejscu. 

Może wydawać się dziwne, że liczby mogą mieć duchowe znaczenie, ale tak jak wszystko we Wszechświecie, liczby przenoszą wibracje, a ich wibracje mogą służyć jako posłańcy i narzędzia do zmiany. Wszechświat zawsze przemawia do nas za pomocą znaków, a jednym z najłatwiejszych sposobów na przesłanie znaku są liczby.

Liczby są częścią twórczej siły Wszechświata i zostało to rozpoznane przez ludzi takich jak Tesla i starożytni, którzy budowali piramidy i struktury przy użyciu pewnych wzorców liczbowych i świętej geometrii.

10 to potężna liczba, która wiąże się z osiągnięciem nowego poziomu karmicznego i duchowego. Chodzi o wykonanie tego skoku do następnego rozdziału, dzięki czemu możesz rozwijać swoje życie na wszystkich poziomach.

Wszyscy wchodzimy w to życie z podróżą lub misją. Ta misja jest wyrzeźbiona przez naszą duszę, zanim wejdziemy w nasze ciało. Jako dusza wiemy, że możemy zapomnieć o naszej misji i zboczyć z toru, ale to wszystko jest częścią podróży i częścią gry życia.

Zejście z drogi niekoniecznie jest złą rzeczą, jednak lepiej jest iść przez życie zgodnie z duchowym celem . Często chodzi nie tyle o to, co robimy, czy o wybrany rodzaj kariery, ile o to, jak podchodzimy do rzeczy, które witają nas w ciągu dnia.

Podnoszenie poziomu świadomości i duchowości nie ma nic wspólnego z tym , co robisz, ale z tym ,  jak  to robisz.

Każdy akt można przekształcić w taki, który służy duchowemu wzrostowi i rozwojowi, zależy to tylko od tego, jak na to patrzysz.

Nasz sposób myślenia jest potężny, więc nawet gdy dzieją się „złe” rzeczy, jeśli możemy zmienić naszą perspektywę na akceptację i zobaczyć pozytywną podszewkę, już ulepszamy naszą świadomość i ewoluujemy do następnego poziomu.

Nie chodzi o zignorowanie naszego bólu i tego, co się wydarzyło, ale o znalezienie sposobu na przyjęcie wzlotów i upadków życia w sposób, który szanuje naszą prawdę, ale także szerszy obraz podróży naszej duszy.

Kiedy osiągamy ten nowy poziom lub tę nową warstwę w naszym życiu, często doświadczamy zmian lub bólów wzrostu.

Na tym nowym poziomie musimy dostosować się i dowiedzieć, co nam pomoże, a co nas powstrzymuje.

W dniu takim jak 10/10 wszyscy jesteśmy w stanie uświadomić sobie, jak może wyglądać ten następny poziom.

Możemy również uzyskać wgląd w to, co musimy odpuścić lub jak musimy zmienić nasze nastawienie, aby przejść na wyższy poziom.

Aby odrzucić przeszłość, odpuścić i wspiąć się na nowe wyżyny, musisz wybaczyć.

 Przebaczenie jest jedną z najpotężniejszych i najbardziej uzdrawiających rzeczy, jakie możesz dla siebie zrobić.

Wybaczenie sobie to dobry początek, ale przebaczenie innym może być równie potężne. Przebaczenie nie polega na tolerowaniu czynu lub wspieraniu go, ale na uwolnieniu gniewu lub negatywnych emocji, które przywiązują cię do wydarzenia lub osoby.


10/10 to idealny czas na praktykę wybaczania.

Zacznij od napisania sobie listu przebaczającego, a następnie dołącz inne myśli  lub sytuacje, które możesz chcieć wybaczyć.

Nie musisz wysyłać listu ani angażować innych, ten rodzaj pracy jest wyłącznie dla Ciebie i jest sposobem na uwolnienie się od wszelkich negatywnych lub stresujących przywiązań, które Cię obciążają.

Kiedy już oczyścisz się za pomocą wybaczania, możesz również użyć energii 10/10 do wizualizacji i manifestacji tego, co chcesz stworzyć. Zastanów się, jak chcesz, aby ten nowy rozdział wyglądał e. Zastanów się, jak możesz tym razem robić rzeczy inaczej, aby pielęgnować swoje granice i swój rozwój.

Wszyscy mamy okazję, aby coś zrobić, wszyscy mamy możliwość rozwoju naszego życia i przejścia na wyższy poziom.

W dniu 10/10 pojawi się most, a jeśli zwrócimy na to uwagę i będziemy na to gotowi, zostaniemy wciągnięci na ten nowy poziom, gdzie będziemy mogli rosnąć i rozkwitać podczas naszej podróży do domu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...