wtorek, 5 października 2021

Nowy Księżyc w Wadze -energia

Nowy Księżyc w Wadze -energia
Nowy Księżyc w Wadze -energia 

Co 28 dni Księżyc wyrusza w podróż. Ponieważ Księżyc jest władcą twoich emocji, instynktów i twojego wewnętrznego świata, ta podróż wpływa na ciebie tak samo, jak wpływa na  sam Księżyc. W tym czasie  spotykasz się z wyzwaniami, przeszkodami, szansami i momentami piękna. Zanim to się skończy, urośniesz  na niezliczone sposoby. Ta niebiańska podróż zawsze zaczyna się w nowiu, zapewniając świeży fundament do pracy, a duchowe znaczenie nowiu w październiku 2021 r. w Wadze jest dowodem na to, że każdy ale to każdy nów jest wyjątkowy. 

Gdy Księżyc znika z pola widzenia, cień nocy wyciera jego łupki, zachęcając do rozpoczęcia czegoś nowego. W końcu dzieje się tak, gdy Słońce i Księżyc 

"siadają" bezpośrednio na sobie, tworząc dokładną koniunkcję. 

Ponieważ Słońce rządzi twoją zewnętrzną jaźnią, podczas gdy Księżyc rządzi twoją wewnętrzną jaźnią, ta koniunkcja wywołuje potężne duchowe zestrojenie, które pozwala ci dokładnie wiedzieć, jak się czujesz. Motywuje cię do porzucenia tego, co już ci nie służy i ustanowienia nowej intencji, która poprowadzi cię naprzód. To sprawia, że ​​Księżyc w nowiu to piękny czas na cel, ponieważ energetyzująca aura Księżyca w nowiu tylko pomoże ci osiągnąć sukces.

Księżyc w pełni jest bezpośrednio powiązany z tym, co działo się podczas nowiu. To jest moment, w którym jesteś naocznym świadkiem, jak twój cel się urzeczywistnił Wszystkie wybory, których dokonałeś  podczas nowiu ,wszystkie wysiłki, które podjąłeś, i cała nadzieja, którą miałeś, w końcu osiągnie swój kres , gdy   Księżyc będzie w pełni, ujawniając  wynik całej twojej ciężkiej pracy. 

Aby jednak coś rosło w siłę, potrzebuje solidnego fundamentu. I to daje nam Księżyc w nowiu .


Oto, co musisz wiedzieć o nadchodzącym nowiu.

Październik to czas  kosmicznych zmian, w czasie nowiu, 6 października, mamy cztery kosmiczne elementy w Wadze, tworzące stellum i dynamiczne wprowadzające element powietrza do naszej świadomości.

Żywioł powietrza rządzi procesami  i jest niczym  paliwo dla  naszych pomysłów oraz  nowych sposobów myślenia . Silny żywioł powietrza może również wzniecić wiatry i prądy  zmian, prowadzące nas do otwarcia nas  na nowe możliwości .


Energia Wagi polega na znalezieniu rozwiązania. Waga ma dar równoważenia i posiada system oparty na sprawiedliwości . Na głębszych poziomach energia Wagi dotyczy współpracy. Chodzi o pracę w harmonii z innymi, z naturą ,i wszechświatem Chodzi o dostrzeżenie jedności i dwoistości oraz świadome życie z tej przestrzeni.


Energia Wagi polega na równowadze, więc upewnij się, że dajesz i bierzesz w równym stopniu.

Poświęć trochę czasu na medytację nad celami, które chcesz zamanifestować w ciągu następnych sześciu miesięcy . 

Jakie relacje chciałbyś uzdrowić? 

Jakie relacje są potrzebne, aby odpuścić, aby stworzyć miejsce dla tych, które są bardziej satysfakcjonujące? 

Jakie elementy swoich relacji z innymi chciałbyś poprawić? 

Jakie praktyki mógłbyś zastosować, aby zabezpieczyć podstawy tych relacji? 

I wreszcie, jak można poprawić komunikację po Twojej stronie?

To są wszystkie ważne pytania, które należy zadać na początku tego nowiu — i tylko Ty i Twoje Wyższe Ja posiadacie odpowiedzi! 

Chociaż wszystkie znaki mogą skorzystać z tej magicznej energii, Lew, Bliźnięta, Waga, Wodnik i Strzelec będą najbardziej rezonować z tym nowym Księżycem  . Twoja energia społeczna jest teraz bardzo wysoka, więc współpraca może przynieść niesamowite rezultaty. Pamiętaj jednak, że energia Wagi polega na równowadze, więc upewnij się, że dajesz i bierzesz w równym stopniu.

Baran, Koziorożec i Rak mogą odczuwać potrzebę dostosowania swoich perspektyw, aby w pełni uzyskać dostęp do tej energii, ale odkryją, że może pojawić się objawienie, które doprowadzi ich do zmian, których głęboko pragną. Bądź otwarty na wszystkich, którzy podchodzą do ciebie z innym poglądem. Zwróć uwagę, czy to, co się pojawia, pochodzi z miejsca miłości, czy z miejsca strachu . Jeśli to miłość, zaakceptuj ją całym sercem. Jeśli to strach, wejdź i pozwól sobie zmierzyć się ze strachem, abyś mógł wejść w miłość.  

Bez względu na twój znak, możesz oczekiwać, że ten Księżyc w nowiu Wagi da ci szansę zastanowienia się nad magią twoich związków, która może doprowadzić tylko do uzdrowienia. Jesteście magiczni, kochani. Spędź ten nów, korzystając z piękna, które masz w sobie.

Mars będzie  aktywny podczas wypełniania księżyca. Mars zachęca nas zawsze  do działania, dodaje  energii, pomaga w naszej ochronie  i podążania za tym, czego pragniemy. Jego akwizycja może być motywująca i może pomóc nam przezwyciężyć strach ,blokady  by mogło dojść  do  przełomu. Mars kojarzy się z agresją, konfrontacją, energią, siłą, ambicją i impulsywnością . Mars wspiera nas abyśmy mogli  podejmować odważne decyzje . Wiedz, że jesteś godny i zasługujesz na otrzymanie jego energii ,otwórz się na tą  moc .

W tym samym czasie rozbudzać nas będzie Jowisz , który porusza się w retrogradacji w znaku Wodnika, jest również bardzo aktywną planetą  w  tym nowiu.

Jowisz to planeta obfitości. Jowisz jest powiązany z zasadami wzrostu, ekspansji, uzdrawiania, dobrobytu, szczęścia i cudów.  Wiąże się to również z pragnieniem wolności i eksploracji.

Październik  to wspaniały czas, aby połączyć się z obfitością ,wznieś  obie dłonie i  przyjmij dary z "nieba' z wdzięcznością aby utrzymać jej płynność i kontrolę.

Tego samego dnia co mamy  Księżyc w nowiu Wagi, Pluton przesuwa się bezpośrednio po retrogradacji w której był od  kwietnia.

Dzień, taki jest uważany za dzień mocy, a ponieważ zbiega się z nowym Księżycem , może być również tematem, który  doświadczamy.

Pluton to planeta odrodzenia i transformacji. Pluton jest nazywany „wielkim odnowicielem” i jest uważany za część , która niszczy w celu odnowienia, wydobywając ukryte intensywne potrzeby i pragnienia na powierzchnię,  wyrażając je, nawet kosztem już istniejących.

Ponieważ Pluton był w retrogradacji przez ostatnie kilka miesięcy, wróć wstecz na okres między październikiem 2020 a kwietniem 2021. 

Co się oddaliło i co odrodziłeś  od tego czasu? 

Jak się przemieniłeś?

Uhonorować powinniśmy  wszelkie pogrzebane sprawy , miejsca odrodzenia, zmiany oraz podjęte decyzje. Dzięki temu jesteśmy tu gdzie jesteśmy .Nie zapomnijmy o pięknej Wenus która  wlewa miłość do piękna w energię Wagi .

Wpływa na wszystko, co w życiu sprawia przyjemność - energia Wenus rządzi modą i estetyką. Wpływa na kreatywność i dostarcza ludziom boskiej kobiecej energii. Wenus przekazuje wiedzę i mądrość o tym, jak kochać – jak również o tym, jak doceniać materialne rzeczy, które posiadamy. Jako taka rządzi pięknem, wdziękiem i urokiem. 

Wenus wpływa również na naszą podatność na miłość i przyciąganie. Pozwala nam doceniać i czuć się docenianymi przez innych. 

Październik  jest pracowitym miesiącem, a ten Księżyc w nowiu jest jego gościem. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...