piątek, 15 października 2021

Pełnia Księżyca w Baranie Październik 2021-energia

 

Pełnia Księżyca w Baranie Październik 2021-energia
Niezależnie od tego, czy świętujesz fazy księżyca ,czy tez nie  w październiku, duchowe znaczenie koncentruje się na wewnętrznej pracy i autorefleksji. Tak zaczyna się ciemna połowa roku. Zaakceptuj i przyjmij ciemność z otwartymi ramionami oraz  duchem.

To chwila, aby spojrzeć wstecz w historii na naszych przodków i lekcje, których mogą nas nauczyć. To wspaniały czas na wdzięczność i uznanie za to, co dała nam Natura. Możesz teraz poczuć magiczną energię w powietrzu, gdy zasłona staje się cieńsza, a zdolność komunikowania się z naszymi przodkami lub ukochaną osobą wzrasta. To okazja do duchowego rozwoju i wyznaczania nowych głębszych celów.

Pod październikową pełnią Księżyca mamy tyle energii, że możemy zacząć czuć się trochę przytłoczeni! Energie są intensywne, ale oferują nam także mądrość, uzdrowienie i większy wgląd w siebie .

Wpadając w znak Barana 20 października, Księżyc w pełni aktywuje energie Marsa, Plutona i Eris , tworząc coś, co jest znane jako T-Square. Taka konfiguracja energii może tworzyć budowanie napięcia, ale czasami potrzebujemy napięcia, aby inspirować się do działania. Czasami, aby postawić twardo  stopę, powiedzieć prawdę, ustalić granice i działać, próbując zmienić swoją sytuację, potrzeba poczucia, ciśnienia do granic swoich możliwości.W istocie do tego wzywa nas pełnia Księżyca. Wzywa nas do podjęcia akcji afirmatywnej. Z udziałem Marsa, Plutona i Eris czasami może być trudno określić, jakie działania należy podjąć.

Kiedy księżyc przechodzi przez Barana, mogą one być wzrostem impulsywnych i egoistycznych działań; możesz napotkać więcej stresu niż zwykle.

Słowa kluczowe:

 • Spontaniczna energia
 • Nowy start/ moc do podejmowania nowych wyzwań
 • Pierwotna wysoka energia
 • Niecierpliwość
 • Wysoka agresja
 • Energia kardynalna
 • Przełomowe spostrzeżenia i rewelacje
 • Wysoki nastrój
 • Intensywna pasja
 • Brak dyplomacji
 • Skieruj dodatkową energię na sport lub ćwiczenia
 • Natychmiastowe skutki spekulacji
 • Pewność siebie / wzrost szacunku

Policz do dziesięciu, spróbuj się zrelaksować ,wyciszyć jest to klucz do księżyca tranzytującego fazę Barana, postaraj się jak najlepiej zachować uważność w swoich myślach i działaniach oraz uważaj na agresywne reakcje i działania innych podczas tranzytowej  fazy Księżyca .

Jeśli czujesz się dotknięty w jakikolwiek sposób i masz kluczowe spotkania, terminy sądowe lub sprawy biznesowe, spróbuj wcześniej się wyciszyć odnajdując balans , a jeśli nie możesz, być może, powinieneś pomyśleć o przełożeniu tych spraw na później.

Ponieważ nie chcesz narażać na szwank tego, nad czym ciężko pracujesz, zrób wszystko, co w twojej mocy, aby zwiększyć cierpliwość i odejść w zaufaniu  gdy pojawi się jakikolwiek konflikt.

Ta lunacja przypomina nam o zastanowieniu się, w jaki sposób szanujemy siebie w kontekście naszych bliskich relacji. Nowe objawienia mogą się teraz pojawić, szczególnie w obszarach naszych ciał fizycznych, zdolności przywódczych, naszej zdolności do inicjowania i rozpoczynania nowych rzeczy oraz naszych bliskich relacji partnerskich. Potrafimy zmagać się z przeszkodami, ale nie zawsze jesteśmy odważni, zdeterminowani i zaradni.

Czasami te siły planetarne widzą, jak działamy z miejsca ego lub staramy się przejąć kontrolę. Czasami te siły planetarne mogą wyzwolić nasze ciemniejsze, bardziej gorące emocje, powodując, że wybuchamy lub jesteśmy zbyt nadpobudliwi. Zdając sobie sprawę z tej energii  nie pozwól, aby to przeszkadzało ci w podejmowaniu działań. Jeśli wydaje ci się, że należy coś  zrobić, zrób to i zaufaj całkowicie swojej intuicji . 

To bardzo asertywna energia i czasami musimy pozostać stanowczy, nie ustępliwi i powinniśmy  konsekwentnie zmierzać do tego , co zaplanowaliśmy .

Szczęśliwa planeta Jowisz  kończy swoją retrogradację, która rozpoczęła się w niedzielę 20 czerwca , a kończy w niedzielę 17 października . Jowisz to planeta z dość dyskretną retrogradacją, chociaż może to wpłynąć na naszą samoocenę, ponieważ planeta zarządza osobistym rozwojem i ekspansją. Kiedy w tym miesiącu zacznie się on kierować bezpośrednio, ciesz się dodatkowym zastrzykiem pewności siebie.

Mars jest nieustraszonym wojownikiem, a kiedy jego energia jest silna, może to być dobry czas na pokonanie niektórych z naszych głęboko zakorzenionych lęków. To może być dobry moment, aby założyć nasz hełm wojownika i znaleźć nowy poziom pewności siebie.

Jeśli musisz podjąć jakieś działanie, zastanów się, gdzie strach może kierować twoimi decyzjami i zobacz, czy którykolwiek z tych lęków jest uzasadniony lub po prostu związany z niepewnością z twojej przeszłości. Sprawdź, czy potrafisz zaakceptować strach, ponieważ po drugiej stronie możesz po prostu znaleźć kolejny krok /rzecz do zrobienia. 

Kolejną wskazówką pod wpływem energii tego Księżyca w pełni Barana jest zastanowienie się, w jaki sposób zmieniłeś się i odrodziłeś w ciągu roku. Co byś zrobił z nowym? Kim chcesz być w tej chwili ?

Myślenie o rzeczach z tego punktu widzenia może pomóc ci wyjść ze starych nawyków z przeszłości i zamiast tego przyjąć nowe nawyki, które są wynikiem wszelkich odrodzeń, przez które przeszedłeś.

Czasami nie ma czegoś takiego jak „właściwa” decyzja. Zamiast tego chodzi tylko o podejmowanie najlepszych decyzji, jakie możemy podjąć .

Ostatecznie każda decyzja i działanie, które podejmujemy, jest okazją do nauki, rozwoju i zmiany naszego życia nawet podążając w zupełnie  nowym i nieznanym  kierunku.

Na głębszym poziomie ta pełnia może również prowadzić nas do myślenia o tym, z jakich celów lub wartości chcemy zrezygnować. Ponieważ ta pełnia  przypada w znaku Barana, możemy cofnąć się do początku tego roku, kiedy to  ustaliliśmy pewne intencje lub być może mieliśmy dobre plany dotyczące tego, jak ten rok ma wyglądać .

Niezależnie od tego, gdzie stoisz, ta pełnia Księżyca jest trochę sprawdzianem rzeczywistości, pomagając nam ponownie ocenić niektóre z naszych celów i marzeń oraz to, co robiliśmy lub czego nie robiliśmy, aby je osiągnąć.

Czy Twoje cele i marzenia poczynione na początku roku nadal współgrają z kierunkiem, do którego chcesz zmierzać w swoim życiu?

Jeśli tak, ta pełnia może pomóc ci w poczynieniu pewnych produktywnych kroków, ale jeśli nie, ta pełnia może pomóc ci pogodzić się z faktem, że nadszedł czas, aby przejść dalej i być może ustawić swoje nowe  cele i zamiary .

Zaufaj swojej intuicji i temu, gdzie czujesz się prowadzony, ale jeśli możesz przypomnij  sobie intencje, które wyznaczyłeś podczas nowiu Barana w kwietniu, teraz nadszedł czas, aby je ponownie "odwiedzić" i zobaczyć, jak się zamanifestowały  w trakcie ostatnie kilka miesięcy.

Spojrzenie wstecz może pomóc ci teraz patrzeć w przyszłość i zastanowić się nad tym, co należy zrzucić, uwolnić i dostosować, abyś mógł nadal iść w harmonii z kierunkiem swojego życia.

Podczas gdy pod pełnią Księżyca jest  silna energia oparta na działaniu, istnieje inna delikatniejsza, subtelniejsza energia, z którą możemy się dostroić i połączyć, a pochodzi ona z asteroidy Chariklo.

ASTEROIDA CHARIKLO


Chariklo jest znana jako asteroida Duchowej Medycyny. Niesie kobiecą energię, która może przypominać nam o połączeniu się z naszą duchową stroną i uhonorowaniu duchowej części naszej podróży.

Astrologicznie Chariklo reprezentuje pełne gracji egzekwowanie własnych granic. Unikalne pierścienie tej asteroidy reprezentują jej wiedzę o szacunku, jaki niesie ze sobą przemyślane egzekwowanie własnej, osobistej definicji. Ścieżka, którą ta asteroida podróżuje między Saturnem a Uranem, jest drogą prowadzącą do tradycyjnego podejścia do elastyczności.

Chariklo to przestrzeń wewnątrz nas, która musi być suwerenna, aby zachować równowagę.

Czasami może się wydawać, że żyjemy dwoma życiami - mamy swoje ludzkie Ja, które musi poruszać się po świecie 3D i wszystkie wzloty i upadki, które przynosi, ale mamy też swoje duchowe Ja, które wie, że wszystko jest ostatecznie idealne i zawsze manifestuje się dokładnie tak, jak powinno. Czasami trudno jest stworzyć pomost między tymi dwoma sposobami bycia, ale w tym właśnie może pomóc Chariklo.

Jej energia zachęca nas do patrzenia na rzeczy z tej duchowej perspektywy. Wyrwać się z myślenia 3D i spojrzeć poza to miejsce w naszym sercu, w którym wiemy, że wszystko jest zawsze tak, jak powinno.

Energia Chariklo jest jak ten słodki punkt, który możemy znaleźć, gdy jesteśmy w głębokiej medytacji. To spokój, cisza i miłość, które czujemy, gdy ponownie łączymy się z prawdziwą esencją tego, kim jesteśmy.

Pod tą intensywną pełnią Księżyca, zobacz, czy możesz połączyć się z tą energią. Zobacz, czy możesz wyjść poza ograniczenia swojego ludzkiego życia i spojrzeć poza duszę. Poświęć czas na medytację, sztukę, słuchanie muzyki lub łączenie się z esencją duszy w dowolny sposób. Szanuj i odżywiaj swoją duszę i udaj się w podróż, którą sobie wyznaczyłeś.

Chociaż życie może być pełne trudności, istnieje powód, dla którego twoja dusza wybrała ścieżkę, którą wybrała. I choć uświadomienie sobie tego nie czyni nas magicznie lepszym, może pomóc nam znaleźć nową perspektywę i przypomni , że Ziemia jest tylko naszą tymczasową szkołą i placem zabaw.


Cudowności-wasze Lśnienie Duszy  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...