środa, 3 listopada 2021

Nów Księżyca w Skorpionie -listopad 2021 ENERGIA

 

Nów Księżyca w Skorpionie -listopad 2021 ENERGIA

Skorpion jest jednym z niewielu znaków reprezentowanych przez archetyp – Skorpiona, Orła i Feniksa.

Każde z tych zwierząt reprezentuje inny etap ewolucji świadomości, przez który przechodzimy pracując z energią Skorpiona.

Zarówno Skorpion, jak i Feniks mają taką samą zdolność transformacji. Skorpion zrzuca skórę, Feniks uczy się, jak powstać z popiołów. 

Oba te stworzenia mają w sobie moc całkowitego odrodzenia się, bez względu na to, co przyniosła im przeszłość. Przeszłość przyniosła nam tak wiele. Wszyscy stoimy w obliczu własnych zmagań, strachu, niepewności i niestabilności. 

Często zastanawiałam się, jakiego rodzaju zmiana jest potrzebna, aby mały skorpion, który znał życie tylko na ziemi, przekształcił się w majestatycznego orła. Co musi się stać ze Skorpionem, aby dostać się na ten etap?

Nów Księżyca w Skorpionie -listopad 2021 ENERGIA
Nie ma wątpliwości, że aby przejść tak drastyczną transformację, drastyczne sytuacje życiowe są zwykle sednem. Skorpion musi całkowicie stracić swój sposób życia, aby umożliwić zajście metamorfozy.

Pod Księżycem  nowiu Skorpiona z 4  listopada 2021 r. Poświęć chwilę, aby pomyśleć o przemianach Skorpiona w Orła, które przeszedłeś w swoim własnym życiu.

Są szanse, że wszyscy doświadczyliśmy przynajmniej jednego całkowicie zmieniającego życie wydarzenia, w którym opuściliśmy komfort naszego małego, znanego świata i przenieśliśmy się do punktu obserwacyjnego Orła.

To właśnie te punkty metamorfozy w naszym życiu pomagają nam wyrosnąć na osobę, którą mieliśmy być. To właśnie te momenty transformacji kształtują bieg naszego życia.

Księżyc w nowiu Skorpiona reprezentuje transformację i może być nawet katalizatorem, jeśli znajdujesz się w jakichkolwiek fazach pośrednich swojego życia.

Może się okazać, że wkrótce po nowiu, podróż metamorfozy, w której się znajdujesz, wskakuje w nowy bieg, odsłaniając kolejny etap twojego procesu.

Jeśli utknęliśmy,  jeśli jesteśmy w stagnacji, możemy wezwać energie tego Księżyca w nowiu, aby pomogły dokonać zmiany w waszym życiu.

Ten Księżyc w nowiu jest nastawiony na inspirowanie zmian, więc zastanów się, co musi się zmienić w twoim świecie, a następnie zajmij się ustalaniem swoich intencji. Pracuj z energiami tego Księżyca w nowiu, wiedząc, że może on pomóc w zainicjowaniu zmiany , jeśli tego właśnie szukasz.

Skorpion jest rządzony przez wodę i zazwyczaj Księżyc bardzo dobrze czuje się w znakach wodnych, jednak energia Skorpiona może powodować nastroje i możemy mieć trudności z ustabilizowaniem poziomu energii i emocji.

Nów Księżyca w Skorpionie -listopad 2021 ENERGIA
Nowe Księżyce  wspominają o  cofaniu się do wnętrza, a energia Skorpiona jest również bardzo refleksyjna. Może się okazać, że zagłębiamy się w ciemniejsze zakamarki naszego serca i umysłu.

Nowy Księżyc w Skorpionie  porusza jeszcze jeden ważny temat :uwolnienie wstydu.

Wstyd sprawia, że ​​czujemy, że jesteśmy źli, że coś jest z nami nie tak. Wstyd pozwala nam traktować nasze błędy i pomyłki w świecie jako oznaki, że z tym, kim jesteśmy, jest coś z natury nie tak.

Podczas gdy energie Skorpiona w nowiu mogą nas wciągnąć w "mroczniejsze" myślenie, może również zaistnieć przełom. Ten przełom to pęknięcie światła, które pozwala nam kwestionować, praktykować dobroć siedząc ze wszystkim, co jest na pozór niewygodne.

Pamiętaj, że do pięknego życia nie potrzebujemy wszystkiego idealnego. Nie musimy być całkowicie uzdrowieni ani rezonować z najwyższą wibracją w każdej minucie dnia.

Musimy tylko pozwolić sobie na bycie wiernym temu, kim jesteśmy i być dla siebie uprzejmym w tym procesie. Praktyka współczucia, praktyka kochania siebie w trudnych chwilach i dobrych chwilach to wszystko, co musimy zrobić.

Nie musimy wszystkiego „naprawiać”. Możemy czuć się złamani, ale wyższa prawda jest taka, że ​​zawsze jesteśmy kompletni .

Chociaż nów zazwyczaj jest czasem wprowadzania  rzeczy do naszego życia, nadal możemy pracować z energią, aby pomóc uwolnić  się od wstydu, który odczuwamy. 


Nów Księżyca w Skorpionie -listopad 2021 ENERGIA
Ogólnie rzecz biorąc, energia Księżyca w  Skorpionie może być wykorzystana jako katalizator, który pomoże nam przejść pomost między wszelkimi transformacjami, przez które obecnie przechodzimy.

Jeśli czujemy się unieruchomieni lub znajdujemy się w fazie „pomiędzy” w naszym życiu, listopadowy nów oferuje pewien ruch do przodu. Ustal swoje intencje i zobacz, co wydarzy się w nadchodzących tygodniach.Kochaj siebie przez wszystko, co się pojawi, i spróbuj dostrzec rozdzielenie między postrzeganymi przez ciebie niepowodzeniami a istotą tego, kim naprawdę jesteś.


A jeśli utkniesz, próbując zrozumieć istotę tego, kim naprawdę jesteś, dam ci wskazówkę – jesteś o wiele wspanialszy, promienny i uroczy, niż kiedykolwiek WCZEŚNIEJ .

Miłość we mnie pozdrawia miłość w Tobie 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...