czwartek, 18 listopada 2021

Pełnia Księżyca w listopadzie i jego częściowe zaćmienie -energia

Przez cały listopad energia serca planety rośnie. To jest miesiąc na dostosowanie naszego bicia serca do bicia serca Ziemi. Możemy to zrobić, spędzając czas na łonie natury, słuchając własnego serca, "obejmując" wszelkie wibracje  serca, które się pojawiają  pracując z energiami zaćmienia Księżyca w pełni Byka.

Zaćmienia reprezentują portale transformacji i przebudzenia. Mają tendencję do wprowadzania do naszego życia niefortunnych wydarzeń, które pomagają podnieść ewolucję i rozwój naszej duszy.

Te przemiany i przebudzenia mogą być szybkie i nagłe , mogą być też  powolne i mogą utrzymywać się przez nadchodzące tygodnie i miesiące. Zaćmienia mają tendencję do sprowadzania niefortunnych wydarzeń i umieszczania nas tam, gdzie powinniśmy być. Jeśli poddamy się tej energii Zaćmienia Byka, możemy po prostu odkryć, że uwalniamy coś z naszego życia, co blokuje nam dostęp do miłości, którą jesteśmy.

Zaćmienia są potężne i mogą wprawiać nas w ruch. Zwykle pomagają nam przeciąć sznur, wykonać skok wiary i pobudzić nas do nowych spostrzeżeń.

Częściowe zaćmienie Księżyca w Byku 19 listopada  stanowi  początek nowego cyklu zaćmienia, który będziemy obserwować w nadchodzących miesiącach.

Aby uzyskać wskazówki na temat tego, co ten nowy cykl zaćmienia może wnieść do twojego życia, przypomnij sobie, jaki rozwój duszy przeszedłeś w latach 2013-2014, kiedy to ostatni raz doświadczyliśmy tego cyklu zaćmienia Byka-Skorpiona.

Jak ewoluowałeś w tym okresie?

Pomyśl o zmianach, które przeszły przez ten czas , pomyśl  jak potrafiłeś zintegrować je ze swoim życiem i swoją istotą.

Na poziomie zbiorowym listopadowe zaćmienie może uwydatnić relacje w naszym życiu. Obejmuje to nasze relacje z innymi, ale także nasze relacje z samym sobą i pieniędzmi.

Wenus jest bardzo aktywna w czasie tego Zaćmienia, ponieważ jest naturalną władczynią Byka. Wenus rządzi wszystkimi sprawami serca, miłości i naszych finansów. Wenus rządzi również tym, co cenimy i co uważamy za godne, więc wszystkie te motywy mogą w tym czasie wypłynąć na powierzchnię.

Jeśli stąpaliśmy po skalistym gruncie, bardzo możliwe, że wszystko, co znajdowało się na niepewnym gruncie, może odpaść.

Możemy również odkryć, że postawy i przekonania, które blokują nas przed tworzeniem głębszych i bardziej intymnych relacji z innymi i z samym sobą, odpadają pod wpływem energii tego Zaćmienia.

Pozwól energiom Zaćmienia działać swoją magią i wiedz, że cokolwiek się wydarzy, jest tam, aby pomóc napędzać rozwój twojej duszy.

W rzeczywistości to Zaćmienie jest idealne do pracy z miłością do siebie i do wzmacniania poczucia własnej wartości.

Czy byłeś dla siebie zbyt surowy?

Poradzisz sobie o wiele lepiej niż myślisz, więc bądź dla siebie miły. Przypomnij sobie wszystkie swoje triumfy i sukcesy, kochaj siebie przez wszystko, co napotkasz na swojej drodze i bądź dla siebie miły.

Kiedy rozszerzasz miłość do siebie, będzie łatwiej rozciągnąć te uczucie  do innych.

Warto pamiętać, że zaćmienia zwykle umieszczają nas tam, gdzie powinniśmy być, więc zaufaj przepływowi. Staraj się, aby twoje serce było otwarte na przyzwolenie na wszystko, co ma nadejść i co musi odejść.

Przyjmij to Zaćmienie Księżyca Byka jako okazję do przebudzenia swojego serca do głębszej i bogatszej miłości. Obejmij tę energię Zaćmienia i pozwól jej pokazać ci drogę do następnego rozdziału ewolucji twojej duszy.

 Ostatnia pełnia w Baranie (październik) zakorzeniła cię mocno w sobie, twojej energii, twojej intuicji i wierze, sile i odwadze. Następnie, na początku tego miesiąca, mieliśmy Księżyc w nowiu Skorpiona, aby pomóc ci przypomnieć sobie, kim jesteś i czego chcesz, budząc twoją wewnętrzną magię i moc. Teraz nadchodzi zaćmienie Księżyca w pełni, aby wesprzeć cię w ugruntowaniu tego w rzeczywistości i dokonaniu niezbędnych zmian. 

A więc do dzieła -szczęśliwej pełni !!!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...