piątek, 3 grudnia 2021

Całkowite zaćmienie Słońca w nowym Księżycu Strzelca -energia

Całkowite zaćmienie Słońca w nowym Księżycu Strzelca -energia
Całkowite zaćmienie Słońca w nowym Księżycu Strzelca 

Wybierzmy się w podróż w głąb pamięci, aż do maja 2020 roku . Jaki wzrost osiągnąłeś od tego czasu? Jak zmieniło się twoje życie?

Od maja 2020 r. pracujemy nad cyklem zaćmienia Strzelca i Bliźniąt, ale ten cykl dobiega teraz końca i zakończy się 4 grudnia, ostatecznym całkowitym zaćmieniem Słońca w nowiu.

Osiągnięcie punktu końcowego w cyklu zaćmień  to ważny moment. Reprezentuje dotarcie do nowego celu. Jest to moment w naszym życiu, w którym jakaś rzecz lub jakaś część nas odradza się w pełni, jest w pełni zintegrowana i gotowa do odgrywania aktywnej roli w naszym życiu.

Tak wiele się wydarzyło na świecie od maja 2020 roku. Na poziomie zbiorowym miało miejsce żałobne doświadczenie, które ujawniło się, gdy wszyscy byliśmy zmuszeni zmienić nasz sposób życia. Imprezy zostały odwołane, urlopy przełożone, z pracy wielu z nas zostało  zwolnionych . I być może dopiero teraz zaczynamy dostrzegać, jak ta łańcuchowa reakcja wydarzeń doprowadziła nas do obecnego stanu.

Oczywiście, podczas gdy ta energia była doświadczana na poziomie zbiorowym, mamy również własne osobiste historie prowadzące do Całkowitego Zaćmienia Słońca, możemy teraz zacząć dostrzegać wzór w tym, jak byliśmy prowadzeni i gdzie byliśmy wtedy przez Wszechświat, aby "awansować" w naszym życiu.

Zaćmienia reprezentują portale do nowych stanów świadomości. Mają tendencję do wprowadzania wydarzeń, które zmieniają i przekształcają nasze życie, pozwalając nam wejść w nowy rozdział ewolucji naszej duszy.

Całkowite zaćmienie Słońca w nowiu spada w znak  Strzelca i jest jak ostatnim krokiem w tej podróży, którą przemierzyliśmy . Otwiera ostatnie drzwi na tej ścieżce i może przynieść korzyści naszej ciężkiej pracy.

Pojawi się nowa klarowność iż tą nową jasnością  poczujemy, że otwieramy się na nowy rozdział.

Całkowite zaćmienie Słońca w nowiu jest jednym z najpotężniejszych zaćmień, jakich możemy doświadczyć. Już sam widok cienia ziemi przesuwającego się nad Słońcem jest urzekającym widokiem, przypominającym nam o pięknie i ogromie tego Wszechświata.

W starożytności zaćmienia Słońca uważano za czas wielkich zmian. Ciemność, która spadła w zwykle jasny dzień, była postrzegana jako znak, że wszelkie długi karmiczne będą teraz zbierane.

Nie ma wątpliwości, że zaćmienia księżyca w nowiu są potężnymi czasami manifestacji i mogą aktywować wszystko, co zasialiśmy.

Pod ich obecnością energia jest przyciągana do nas, dzięki czemu nasze pole energetyczne staje się magnesem na wszystko, co ma się pojawić.

Podczas gdy to zaćmienie Słońca przynosi kulminację wszystkich naszych energii od początku tego cyklu, możemy również użyć go do ustalenia intencji tego, co chcemy przyciągnąć. Możemy świadomie wykorzystać jego energię, aby przyciągnąć wszystko, czego pragniemy doświadczyć.

Patrząc głębiej w kosmiczne niebo, zarówno Merkury, jak i Neptun są aktywne w czasie tego Zaćmienia, co sugeruje, że mogą zostać nam ujawnione nowe informacje.

Obecność Neptuna sugeruje, że możemy znaleźć podniesioną zasłonę, co pozwoli nam zobaczyć głębszą prawdę.

Jednak zawsze, gdy w grę wchodzi Neptun, zawsze ważne jest, aby słuchać i ufać naszym instynktom, niezależnie od tego, jakie spostrzeżenia przychodzą nam na myśl. Neptun jest planetą duchowości i intuicji i istnieje silne wezwanie do połączenia się i posłuchania tego, co mówi nasz wewnętrzny głos.

Neptun wymaga od nas, abyśmy porzucili nasze pięć zmysłów i zamiast tego dostroili się do mocy i mądrości naszego szóstego zmysłu, ponieważ to tam znajdziemy naszą własną najwyższą prawdę.

Chiron, asteroida znana jako ranny uzdrowiciel, jest również aktywna podczas tego Zaćmienia i może pomóc nam uzdrowić i naprawić niektóre zerwane relacje poprzez rozmowy o uzdrowieniu.

Jeśli jest ktoś, z kim musisz przeprowadzić uzdrawiającą rozmowę, wiedz, że to Zaćmienie Słońca będzie wysyłało fale wsparcia w twoją stronę. Pomyśl o tym, co chcesz powiedzieć, pozwól, by pochodziło to z miejsca miłości, prawdy i życzliwości, a następnie zobacz, jak czujesz się kierowany, by dzielić się tym, co odczuwasz.

Pamiętaj też, że czasami po prostu musimy przeprowadzić uzdrawiającą rozmowę z samym sobą! Czasami rozmawianie lub zapisywanie tego, co myślimy, może być wysoce terapeutyczne i może pomóc nam zastanowić się nad otwartym miejscem.

Bez względu na to, jakie rozmowy zostaną poruszone podczas tego Zaćmienia, pamiętaj, aby być delikatnym, cierpliwym i kochającym siebie.

Warto również wspomnieć, że przy  zaćmieniu  najlepiej nie forsować ani nie naciskać. Zaćmienia są potężne i mają tendencję do kierowania nas tam, gdzie musimy się udać. Zaufaj temu procesowi. Zaufaj swojemu instynktowi i nie ulegaj pokusie narzucania rzeczy, które nie mają się wydarzyć .

Zaćmienia Słońca mogą również przynieść nowe możliwości i nowy początek w Twoim życiu, więc bądź otwarty na to, co stanie na Twojej drodze. Możesz po prostu odkryć, że wszystko, na co ciężko pracowałeś, w końcu ląduje przed tobą.

Ponieważ zaćmienia Słońca przynoszą potężną energię, możemy poczuć się wyczerpani lub załamani, prowadząc do jego przybycia. Jeśli tak jest, nie lekceważ tego, jak ważne jest pozostawanie nawodnionym i znalezienie czasu na proste praktyki uziemiające.

To Całkowite Zaćmienie Słońca pozwoli nam dotrzeć do naszego ostatecznego celu, gotowi do wkroczenia w nowy rozdział ewolucji naszej duszy?

Ostatni nowiu w roku  zwiastuje nieoczekiwane możliwości, nagłe nowe początki i ważne lekcje życia. Nów zainspiruje nas do otwarcia naszych umysłów na nowe ścieżki, paradygmaty i możliwości, które się przed nami otwierają. Każdy odczuje mistyczną i ekspansywną moc tej lunacji, a jej duchowe znaczenie uderzy w serce każdego znaku zodiaku.

Ogólnie rzecz biorąc, całkowite zaćmienie Słońca w nowiu jest momentem mocy w tym roku i prawdopodobnie doprowadzi nas do celu, nad którym ciężko pracowaliśmy przez ostatnie półtora roku.

Jakie jest duchowe znaczenie grudniowego nowiu?

Pełne iskier, niespodzianek i nagłych zmian duchowe znaczenie nowiu z grudnia 2021 r. popchnie nas do poszerzenia naszych horyzontów i kwestionowania naszych starych przekonań na temat życia. Energia zodiaku Strzelca jest niezależna, odważna i zawsze głodna wiedzy, więc ten nowiu może wywołać radykalne zmiany w naszych systemach wierzeń lub skierować nas na nową ścieżkę uczenia się. Gdy słońce i księżyc wyrównują się w Strzelcu , pozostawanie w stagnacji po prostu nie wydaje się realną opcją pod tą lunacją – ruch jest konieczny, a wyrwanie się z naszych stref komfortu jest koniecznością. Wszyscy zostaniemy poproszeni o pogodzenie się z naszą wewnętrzną prawdą i podjęcie pewnego ryzyka, aby się rozwijać.

Tegoroczny Nów w Strzelcu jest jeszcze bardziej znaczący niż zwykle, biorąc pod uwagę, że jest to całkowite zaćmienie Słońca – i tak się składa, że ​​jest to ostatnie zaćmienie, które będzie miało miejsce na osi zodiaku Bliźnięta/Strzelec do 2029 roku. Od czerwca 2020 roku to zaćmienie cykl utkał ciągłą historię wzrostu i zmian w naszym życiu, związanych z komunikacją, nauką i poszerzaniem horyzontów. Chociaż może to przynieść nowe początki, wydarzenia towarzyszące temu zaćmieniu również będą wydawały się kulminacją. Zbliżamy się do zakończenia obecnego rozdziału życia i zostajemy poproszeni o przejście przez nowe drzwi, aby przeżyć nieznaną przygodę.

Jak pracować z grudniową energią nowiu?

Nowe księżyce są zwykle pomyślną okazją do ustalenia intencji — a ponieważ jest to ostatni nów w roku, wydaje się, że byłby to idealny czas, aby to zrobić. Ponieważ jednak ten nów  to także zaćmienie, lepiej wykorzystać jego energię do odbicia niż do manifestacji . 

Księżyce w nowiu nie odbijają żadnego światła — dlatego czasami nazywa się je „ciemnymi księżycami” — i metaforycznie wyjaśnia to, dlaczego podczas tych lunacji mamy tendencję do cichszych i bardziej introspekcyjnych doświadczeń. Ponieważ ta lunacja jest połączona z dłuższym cyklem zaćmienia, jest to piękny czas na refleksję nad duchową ekspansją i osobistą ewolucją, której doświadczyliśmy w ciągu ostatnich dwóch lat. Szukaj odpowiedzi na palące pytania, zaglądając  do swego  wnętrza .

Gdy docieramy do naszego nowego miejsca docelowego, ważne jest, aby znaleźć czas, aby być wdzięcznym za podróż i uhonorować lekcje i rozwój, który osiągnęliśmy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...