sobota, 1 stycznia 2022

Księżyc w nowiu Koziorożca 2022

 

Początek 2022 roku może wydawać się nieco powolny, gdy Wenus jest w retrogradacji, ale ten Księżyc w nowiu delikatnie przypomina, że ​​nadszedł czas, aby wnieść trochę świeżej energii do naszego życia.

Początek roku to zazwyczaj czas, kiedy zaczynamy myśleć o naszych celach i ambicjach na nadchodzące miesiące, a Księżyc w nowiu 2 stycznia wzmocni te uczucia.

Wpadając w ambitny znak Koziorożca, ten Księżyc w nowiu przyniesie falę świeżej energii, pomagając nam otrząsnąć się z minionego roku i poczuć nadzieję na to, co nadchodzi.

Księżyc w nowiu to świetny czas na zastanowienie się, co chcemy osiągnąć i jakie cele chcemy osiągnąć. Jest to czas, w którym jesteśmy wspierani, aby mierzyć wysoko, być ambitnym i wiedzieć, że mamy to, czego potrzeba, aby dotrzeć tam, gdzie chcemy.

Koziorożcem rządzi Morska Koza, mityczne stworzenie, które potrafi pływać w najgłębszych oceanach i wspinać się na najwyższe góry. To ta zwinność, umiejętności i ambicja przepływają przez nas, gdy Słońce i Księżyc łączą się w Koziorożcu.

Czy jest coś, co zawsze chciałeś osiągnąć? Gdzie chciałbyś się zobaczyć w ciągu najbliższych 6 miesięcy?

Księżyc w nowiu Koziorożca to czas wzięcia odpowiedzialności za życie, które zawsze chcieliśmy prowadzić. Nadszedł czas, aby odłożyć na bok wszelkie wymówki i ustalić strukturę oraz granice potrzebne do osiągnięcia naszych celów.

Ponieważ Koziorożec jest znakiem ziemi, jest to nasza okazja, aby pomyśleć o stworzeniu stabilnego i solidnego fundamentu pod nasze marzenia. To nasza okazja do podjęcia praktycznych, opartych na działaniu kroków w celu osiągnięcia naszych celów.

Styczeń to idealny czas na ustalenie intencji i sporządzenie listy życzeń na nadchodzący rok, ale musimy też w związku z tym podjąć działania.

Aby pomóc nam w podejmowaniu tych działań, z planety Uran płynie wspierający strumień, który zachęca nas do uwolnienia wszelkich granic lub ograniczeń, które na siebie nałożyliśmy.

Uran jest planetą wolności, wyzwolenia i przebudzenia, a jego korzystna pozycja pod Księżycem w nowiu oznacza, że ​​możemy okiełznać jego energię i wykorzystać ją w pełni.

Poświęć chwilę, aby pomyśleć o wszelkich samoograniczających się przekonaniach lub myślach, które pojawiają się w twoim umyśle na co dzień. Gdzie się ograniczasz? Jakie myśli programują cię, abyś czuł, że nie możesz czegoś zrobić? Jakie myśli sprawiają, że czujesz się "mały"?

Chociaż zawsze jest dobry moment, aby zadać sobie te uzdrawiające pytania, zrobienie tego podczas nowiu Koziorożca powinno pozwolić ci poczuć dodatkową dawkę wsparcia. Wiedz, że Wszechświat jest po twojej stronie, aby pomóc uwolnić te zachowania i zmienić wszelkie ograniczające przekonania w przekonania o ekspansji.

Księżyc w nowiu Koziorożca jest po twojej stronie, pomagając ci pozbyć się wszelkich ograniczających przekonań lub myśli, które blokują i uniemożliwiają ci prowadzenie życia, którego pragniesz.

Chociaż przestawienie się z ograniczającego myślenia może zająć trochę czasu, pamiętaj, że samo uświadomienie sobie, gdzie kryją się te ograniczające przekonania, może często stanowić 90 procent procesu leczenia.

Asteroida Pholus jest również aktywna pod wpływem energii tego Księżyca w nowiu, co wskazuje, że w naszej świadomości mogą pojawić się nowe i być może zaskakujące informacje.

Cokolwiek zostanie nam ujawnione podczas nowiu, obecność asteroidy Pholus wskazuje, że ta informacja może przynieść uzdrowienie lub  "zamknięcie" rany, którą pielęgnowaliśmy.
Ponieważ Uran znajduje się w korzystnej pozycji podczas nowiu, wiedz, że wahadło skłania się bardziej w kierunku wolności niż kontroli. Chociaż potrzebujemy pewnej kontroli i stabilności w naszym życiu i całym społeczeństwie, wyrównanie planet pokazuje nam, że wezwanie do większej autonomii i wolności ostatecznie zwycięży.

Ogólnie rzecz biorąc, jest to moc Nowiu do wyznaczania ambitnych celów i intencji, a także podejmowania pewnych praktycznych kroków, aby poprowadzić swoje życie w bardziej wyzwolonym kierunku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pełnia Księżyca w Lwie 05.02.2023 r. -ENERGIA

  Pełnia Księżyca w Lwie  05.02.2023 r. -ENERGIA  5 luty przyniesie ekscytującą i chaotyczną pełnię w Lwie, która rozpali nasze pasje i prag...