niedziela, 27 lutego 2022

Księżyc w nowiu- marzec 2022 r.-energia

 

Księżyc w nowiu- marzec 2022 r.-energia

Przed  nami nowy Księżyc w Rybach , oto jego energia.  

Ciemność nowiu zawsze była synonimem kreatywnej kobiecości, która żyje w każdym z nas. To w ciemności twórcza energia jest najwyższa. To właśnie w ciemności często czujemy się na tyle bezpiecznie, by stać się sobą i gdzie często wyzwalają się nasze najgłębsze emocje.

To inspiracja - i to idealna okazja, by zamanifestować nasze najskrytsze pragnienia . Więc co takiego jest w tej dacie w Księżycowym kalendarzu 2022 , że szczególnie wskazuje na to, że nadszedł czas na spełnienie marzeń?

Dnia 2-go  marca 2022 roku gwiazdy ustawią się, by uświetnić nas pięknym i soczystym nowiu w znaku Ryb.

Nów ten zaprasza nas do eksploracji głębi naszych uczuć i przekroczenia świata materialnego, aby wejść w bardziej laminarną przestrzeń, w której możemy swobodnie wyobrażać sobie możliwości, które wcześniej wydawały się nieuchwytne. 

Chodzi o spełnienie naszych marzeń – dosłownie.

Pod tym Księżycem w nowiu jest tak samo silna koncentracja opierająca się na przebaczaniu, okazaniu współczucia naszym przeszłym Ja i na zabieraniu tylko tych części naszej przeszłości, które chcemy przenieść w przyszłość.

Księżyc spotka się ze Słońcem i Jowiszem, które również są bliskie udoskonalenia własnej koniunkcji, energia dotyczy zbiorowej świadomości. Zainspiruje nas do skupienia się na zasadach, które nas jednoczą. 

Być może jest to  paradoksalne, ale nie mniej prawdziwe, że to nasze indywidualne różnice łączą nas ze sobą. Wszyscy jesteśmy połączeni. Każdy z nas ma do odegrania swoją indywidualną rolę, ale ostatecznie, wnosząc nasze unikalne cechy, służymy większemu dobru i pielęgnujemy nasze osobiste poczucie siebie.


Księżyc w nowiu- marzec 2022 r.-energia
Kiedy spojrzymy w przeszłość na nasze różnice, możemy zjednoczyć się wokół wspólnej sprawy. Takiej, która inspiruje nas do życia naszymi indywidualnymi prawdami i uwolnienia się od ciężaru ograniczeń i pesymizmu. W tym nowiu chodzi o ponowne uczucie inspiracji, przypominając nam, że można mieć nadzieję na lepszy wynik. Że jest przestrzeń do rozwoju dla nas wszystkich. Ten nowiu jest szczególnie wyjątkowy, ponieważ nie tylko dwa światła są połączone razem w znaku Ryb, ale także Słońce i Księżyc są w koniunkcji z hojnym Jowiszem, władcą Ryb i władcą tej lunacji.W przypadku tej lunacji archetypowa symbolika Jowisza i Ryb nabiera dodatkowej mocy. Jowisz reprezentuje zbiorową dobrą wolę, a Ryby kojarzą się z osobistą transcendencją. 

Wszelkie rytuały manifestacyjne otrzymują korzystny zastrzyk dodatkowego ładunku, zwłaszcza gdy są wykonywane w tym czasie nowiu Księżyca.

Wolny od surowych ograniczeń Saturna, ten nów wreszcie pozwala przeświecać dobroci Jowisza

Chociaż ograniczenia pozostają obecne, rola Jowisza w tej lunacji przypomina nam, że nadzieja jest zawsze obecna i możemy pozostać optymistami co do przyszłości, nawet jeśli nie jesteśmy pewni, jak ta przyszłość się potoczy. Jowisz to planeta darów, szczęścia, nadziei, optymizmu i hojności, a w Rybach inspiruje nas wszystkich do marzeń nieco większych, niż odważyliśmy się marzyć  kiedykolwiek wcześniej. 

Ponieważ Słońce i Jowisz są tak bliskie koniunkcji, daje nam to również prawdziwą szansę na zaprowadzenie pokoju. To szansa na osiągnięcie dyplomatycznego rozwiązania, które przyniesie najwięcej dobra większości zaangażowanych osób, zarówno w naszym życiu osobistym, jak i zbiorowym.

Inną wysoce aktywną energią w czasie nowiu Ryb jest koniunkcja Wenus, Marsa i Plutona. Pracowaliśmy już nie raz z energią Wenus i Plutona oraz energią Wenus i Marsa, ale po raz pierwszy mamy do czynienia z tymi trzema energiami planetarnymi.

Ten nów w  Rybach dotyczy wspólnej wizji harmonii, wiary, nadziei i miłości.

Księżyc w nowiu- marzec 2022 r.-energia

NA KTÓRE ZNAKI NAJBARDZIEJ WPŁYWA NOWY KSIĘŻYC W RYBACH?

Chociaż ten nów Księżyca jest potężny i intensywny dla wszystkich znaków, jest on szczególnie istotny dla znaków powietrznych  tj.   Waga, Bliźnięta i Wodnik te znaki szczególnie zachęcam do wykorzystania mocy manifestacji tego  nowiu.  Pamiętaj, że w czasie nowiu zawsze mamy za zadanie mieć wiarę — iść dalej, mimo że znajdujemy się w dosłownej i przysłowiowej ciemności. Ponieważ światło Księżyca jest przesłonięte przez Słońce, nowie proszą nas o sianie nasion, mimo że nie wiemy dokładnie, jak będą rosły plony . 

Szczególnie w tym nowiu Jowisz wzywa nas wszystkich do wiary w najlepszy wynik. Spójrz na tę lunację, aby uzdrowić, nawet jeśli mglisty Neptun i jego bliskość do tej lunacji może wzmacniać nasze poczucie wątpliwości lub niepewności. 

Ten Księżyc, otwiera portal manifestacji 

Gdybyś mógł stworzyć cokolwiek zechcesz, pstryknąć palcami, a Twój świat magicznie by się zmienił, jak wyglądałoby to nowe życie? 

Podczas tego wspaniałego nowiu masz okazję zasiać nasiona, aby zamanifestować dla siebie nowe życie . 

Jedyne pytanie brzmi: czy możesz zawiesić swoje wątpliwości i lęki na tyle długo, aby zaufać Wszechświatowi, że to zrobi? 

Ten Księżyc mimo swojego cienia nadal będzie nas oświetlał. Powinniśmy  pozostać otwarci na możliwości, oraz  upewnienie  się, że poświęcamy czas na dostrojenie się do swojej wewnętrznej mądrości i podążanie za jej wskazówkami .

Nadszedł czas kopać głęboko, medytować, jeśli trzeba, i pozwolić sobie na marzenia. Jako jeden z najbardziej magicznych Księżyców w nowiu w roku, jest to okazja do wykonania skoku wiary, z pełnym wsparciem Wszechświata. 

W tym tkwi większość magii tego Księżyca – prosi cię, abyś naprawdę stworzył przestrzeń, abyś mógł wezwać nową częstotliwość, nowe możliwości i coś, co lepiej pasuje do tego, kim jesteś teraz i dokąd chcesz iść.

Teraz musisz wprawić w ruch to, co chcesz, aby pojawiło się w twoim życiu podczas tego  spotkania Jowisza z  Neptunem.


Cudowności-wasze Lśnienie Duszy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...