środa, 2 lutego 2022

Nów Księżyca w Wodniku -2022 energia

 


Jeśli marzyłeś o niebiańskiej czystości, twoje oczekiwanie dobiegło końca. Księżyc w nowiu w Wodniku przypada 1 lutego i daje nam szansę na nowy początek, zarówno osobiście, jak i zbiorowo. Ten nów Księżyca ma miejsce również w tym samym dniu co Nowy Rok Księżycowy, który jest prawdziwym początkiem roku dla tych, którzy praktykują chińską astrologię. Wibracje „Nowy Rok, Nowy Ja” będą tutaj wyjątkowo mocne.

Każda podróż gdzieś się zaczyna, a co 28 dni księżyc w kółko wybiera tę samą pozycję startową. Kiedy księżyc — władca twoich emocji i podświadomych myśli — wycofuje się za zasłonę nocy, rozpoczyna fazę cyklu księżycowego znaną jako „księżyc w nowiu”. To właśnie w tej fazie cykl się resetuje, zapewniając czyste konto. 

Dostajesz też świeżą kartkę papieru i długopis pełen atramentu. Pisząc kolejny rozdział swojej historii życia za pomocą nowej kartki, ucieleśniasz także duchowe znaczenie nowiu księżyca w lutym 2022 roku w Wodniku. 

W tym nowiu chodzi o urzeczywistnienie Twojej wizji, więc zacznij notować pomysły JAK NAJSZYBCIEJ.

Znaczenie nowiu wykracza daleko poza jego przybywającą i ubywającą naturę. Ma też wszystko, co ma wspólnego z astrologią. To właśnie podczas tej części cyklu księżycowego księżyc tworzy koniunkcję ze słońcem, mieszając energię dwóch źródeł światła. 

W astrologii „oświetlenia” są uważane za najjaśniejsze i najodważniejsze planety w całym twoim wykresie urodzeniowym; planety, które kształtują twoją osobowość, twoje ego i twoją kompozycję emocjonalną.

Jest coś głęboko otrzeźwiającego w drugim nowiu w roku. Dni wokół niego przyniosą pewne nieoczekiwane zmiany, które zmuszą nas do naprawdę podsumowania tego, czego się boimy.

Dobre wieści? 

Gdy opadnie kurz, będziesz miał okazję podążać ścieżką, która wcześniej nie była dostępna. To może być ścieżka, która przybliża Cię do Twojego przeznaczenia — jeśli na to pozwolisz. Gdy zaczynamy nowy cykl księżycowy, w powietrzu czuć ciężką zmianę. 


Pełnia księżyca 12 stycznia skłoniła nas do zrozumienia, co sprawia, że ​​czujemy się bezpiecznie. Teraz, gdy mamy lepsze pojęcie o tym, czym są te rzeczy, nadszedł czas, aby wprowadzić w życie wszelkie radykalne zmiany, które musimy wprowadzić. Wraz z nowiem  w znaku Wodnika — buntownika zodiaku — zmiana jest nie tylko nieuchronna, ale wręcz wymagana.

Czas wkroczyć w swoją wyjątkowość i tańczyć bardziej dziko do muzyki swojej duszy. Uran będzie irytował tę energię, gdy wykona kwadrat do nowiu. To da nam możliwość przystosowania się, i  jest dostępna tylko wtedy, gdy potrafimy manewrować przez wszelkie niespodzianki, które rzuca nam życie. Kiedy się dostosujemy, Saturn pomoże nam znaleźć stabilność, strukturę i porządek, a Merkury zaprezentuje sposoby na przekształcenie starego na nowo, kiedy dwa dni później przejdzie bezpośrednio do przodu. 

“Czas wkroczyć w swoją wyjątkowość i tańczyć bardziej dziko do muzyki swojej duszy.”

Podsumowując, musimy trzymać się tego, czego wymaga od nas każdy nowiu , gdy zbliżamy się do nowiu w Wodniku 1 lutego. Jest to czas inicjacji, nowych początków i sadzenia nasion.  Nadszedł  czas na nowe innowacje!

  • Czy ustawisz intencje zgodne z bardziej autentyczną wersją siebie? 
  • A może zapalisz świeczkę oznaczającą akceptację nowej energii wchodzącej w twoje życie? 
  • Być może stworzysz listę wszystkich pomysłów, które chcesz zrealizować w ciągu najbliższych kilku miesięcy?

Każda z tych czynności będzie działać na rzecz wzmocnienia mocy tego nowiu. 

Chociaż wszystkie znaki odczują ciężar tej energii nowiu Księżyca, niektóre mogą odczuć  ją za nieco bardziej drażliwą niż inne. Byk, Lew, Skorpion i Wodnik, wszystkie stałe znaki, które nie kochają zmian, mogą uznać ten nów za dość niewygodny. Pamiętaj tylko, że magia życia leży tuż poza Twoją strefą komfortu! Pozwól temu Księżycowi w nowiu  rozciągnąć cię i pokazać wyższą, jaśniejszą, bardziej spokojną wersję siebie.

Z drugiej strony, Baran, Bliźnięta, Waga i Strzelec, mogą doświadczyć tego nowiu  całkiem przyjemniej. Nie chcę przez to powiedzieć, że nic nie powinny wnosić w swój rozrost , ale turbulencje które mogą napotkać  będą bardziej przypominać drobne niedogodności.

Dla wszystkich innych - ustal te intencje. Użyj ich jako przewodników, gdy maszerujesz w rytm bębna swojego ducha. 

Ogólnie rzecz biorąc, Księżyc w nowiu Wodnika polega na oczyszczeniu naszego umysłu, abyśmy mogli rozszerzyć go na większe i jaśniejsze horyzonty. Mając czysty umysł, możemy również zacząć dostrzegać nowe możliwości i witać się w nowych perspektywach.

Jest tak wiele radości z tego Księżyca w nowiu, więc poświęć trochę czasu na zanurzenie się w jego wibracjach i pozwól im się poruszać i potrząsać w najlepszy możliwy sposób.

Cudowności 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...