niedziela, 13 marca 2022

18.03.2022 PEŁNIA W PANNIE- ENERGIA

 

18.03.2022 PEŁNIA W PANNIE- ENERGIA
18.03.2022 PEŁNIA W PANNIE- ENERGIA

Pełnia Księżyca każdego miesiąca jest wyjątkowa pod względem tego, co wnosi do twojego życia. Co miesiąc pojawia się nowa (czasami dwie), każda niesie  nową  historię do opowiedzenia, każda ma ogromne znaczenie kryjące  się za jej  nazwą i własnym szczególnym sposobem wpływania na ciebie. Jednak w sposobie działania Wszechświata każdy Księżyc ma inny wpływ na każdy znak zodiaku, a wszystko sprowadza się do zrozumienia gwiazd i tego, jak wszystkie ze sobą współpracują. 

W astrologii Księżyc jest uważany za planetę – porusza się najszybciej ze wszystkich. Ponieważ porusza się tak szybko, Księżyc przechodzi przez każdy z 12 znaków zodiaku każdego miesiąca. 

Tak jak Słońce znajduje się na naszej mapie, tak samo Księżyc. Bez względu na to, pod jakim znakiem słońca się urodziłeś, Panna kocha porządek i czystość, dlatego też poczujesz silniejszą potrzebę zorganizowania przestrzeni życiowej podczas tranzytu Panny Księżyca. Jest to również doskonały czas na pracę nad dowolnymi projektami, ponieważ ten sumienny znak ma niesamowitą zdolność analizowania krytycznych szczegółów, których większość z nas mogłaby przegapić!

Przed nami Pełnia Robaczego Księżyca, a oto wszystko, co musisz o nim wiedzieć .

Pełnia Robaczego Księżyca
Pełnia Robaczego Księżyca

Kiedy Słońce w Rybach tworzy opozycję wobec Księżyca w Pannie. Księżyc w pełni to czas kulminacji i obietnica spełnienia tego, co rozpoczęło się w nowiu. To czas emocjonalny – czas romansu, zapłodnienia i związków.

Dzięki zaangażowanej osi działań  Panna- Ryby, pełnia Księżyca zmusza nas do znalezienia równowagi między codziennymi funkcjami i rutynami, zdrowiem fizycznym. Potrzebą porządku (Panna) i wizji, zdrowia duchowego, nieładu i nieskończoności (Ryby).

Panna rządzi narzędziami i technikami, których używamy do radzenia sobie z codziennym życiem, podczas gdy Ryby rządzą narzędziami, których używamy do zarządzania naszym duchowym Ja.

Panna jest znakiem Ziemi, więc jest  praktyczna, ale jest również związana z Merkurym, co oznacza, że ​​ma aktywny umysł. Jeśli urodziłeś się z Księżycem w Pannie, jesteś znany ze swojego intelektu, ciekawego umysłu i wyostrzonej intuicji. Panna lubi przebijać się przez hałas i docierać do dobrych rzeczy – stale sortując myśli, uczucia i wszystko wokół nich. Pozostaw  miejsce na energię Panny, aby dowiedzieć się, co jest przydatne, a co bezużyteczne, co jest prawdą, a co nie, co jest dobre, a co złe. Pełnia Księżyca to zawsze potężny czas na oczyszczenie i uwolnienie, więc wraz z odpuszczaniem perfekcjonizmu zastanów się, z jakich innych obszarów swojego życia, a nawet emocji, chcesz się oczyścić. 

Ustal intencje, a następnie pozwól magii pełni Księżyca wskazać ci drogę. Pracując w harmonii z cyklami Wszechświata, możesz znaleźć większą swobodę we wszystkim, co robisz.

W rzeczywistości tworzenie własnego połączenia z Wszechświatem i używanie własnej intuicji do łączenia się z Panną w pełnią Księżyca jest również bardzo wspierane dzięki planecie Neptun.

Neptun jest planetą rozwoju duchowego i może pomóc w przyspieszeniu rozwoju naszej intuicji i otwarciu trzeciego oka. Pod wpływem tej energii nasza intuicja zostanie wzmocniona.

Na powierzchni Neptun może czasami zaciemniać rzeczy, utrudniając dostrzeżenie ścieżki. Jest to próba nakłonienia nas, abyśmy przestali szukać potwierdzenia w naszym zewnętrznym świecie, a zamiast tego skierowali się do wewnątrz.

Jeśli pod wpływem tej energii pełni Księżyca dzieje się coś niepokojącego w twoim życiu, zobacz, czy możesz usunąć hałas i odwrócić uwagę od tego, co zewnętrzne, na wewnętrzne. Uspokój się i wycisz z tym, co cię trapi, i zobacz, czy możesz spojrzeć na sprawy z perspektywy Ducha.

Przyjęcie takiego podejścia pod energią Neptuna jest często nieco łatwiejsze i może nas prowadzić do bogatszego i głębszego zrozumienia. Praca z Neptunem może również pomóc zmienić sposób, w jaki postrzegamy rzeczy, pozwalając nam zrozumieć, że wszyscy jesteśmy w duchowej podróży, że wszystko jest tymczasowe, że tak naprawdę nie ma separacji, a większość lekcji życia jest tutaj, aby wspierać rozwój naszej  duszy.

Patrzenie na rzeczy z duchowej perspektywy i zrozumienie wyższego celu nie oszczędza nam pracy nad naszymi ludzkimi emocjami, ale może stworzyć pewną swobodę i pozwolić nam poczuć wsparcie, nawet jeśli przechodzimy przez coś trudnego.

Jeśli wydaje Ci się, że jest wyrównany, skontaktuj się ze swoimi aniołami stróżami, przewodnikami duchowymi lub ukochaną osobą, która przeszła pod tą pełnią Księżyca. Wiedz, że Boskie wsparcie jest zawsze tylko wezwaniem i bądź otwarty na wszelkie znaki, które te istoty chcą wysłać w twoją drogę.

18.03.2022 PEŁNIA W PANNIE- ENERGIA


Pod tą energią Panny Pełni Księżyca daj sobie pozwolenie na odłączenie się od idei perfekcjonizmu i przywrócenie własnej wartości. Pozwól, aby to napędzało duchową podróż, w której podróżujesz do wymiarów poza tym czasem i miejscem i zyskasz zrozumienie, że twoja dusza ma plan i już zna drogę.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...