sobota, 26 marca 2022

NÓW KSIĘŻYCA W BARANIE- energia

 

NÓW KSIĘŻYCA W BARANIE
NÓW KSIĘŻYCA W BARANIE- energia 
Aby pracować z magią tego Księżyca w nowiu, bez względu na to, gdzie na świecie mieszkasz, noc z 31 marca na 1 kwietnia przyniesie szczyt tych energii.

Kulminacja nowiu nastąpi dokładnie 1 kwietnia o godz. 8:27 rano.

Jako pierwszy znak zodiaku, Baran i jego energia dotyczy nowych początków. Ponieważ Księżyc w nowiu przynosi początek nowego cyklu księżycowego, chodzi również o nasze początki. To połączenie energii sprawia, że Księżyc w nowiu Barana jest jedną z najlepszych okazji w roku do zastanowienia się, jakie nowe początki lub nowy rozdział chcielibyśmy rozpocząć w naszym życiu.

Pod energiami Księżyca w nowiu Barana zastanów się, od czego chcesz zacząć, jakie nasiona chcesz zasiać teraz i ustal swoje intencje na nadchodzące miesiące. Wiedz, że szansa na zmianę, na nową, świeżą kartę dla Ciebie jest teraz ogromna, jeśli tylko tego chcesz.

Za każdym razem, gdy kosmiczne niebo stwarza nam okazję do rozpoczęcia nowego rozdziału, kreatywne energie są wysokie, co pozwala nam wykorzystać je do przemiany i urzeczywistnienia naszych marzeń i pragnień.

Pomyśl o tym, co chcesz zamanifestować w swoim życiu, utrzymuj czystą wizję w swoim umyśle, a następnie wyślij te wibracje do Wszechświata w ciemną noc nowiu.

Zapamiętaj swoją moc i rolę w tym Wszechświecie jako współtwórca. Wiedz, że jesteś magiczny i że zasługujesz na wypuszczenie swoich marzeń w eter, aby mogły zacząć się materializować w twoim życiu.

Jesteś DUSZĄ duszy WSZECHŚWIATA, ty jesteś jego częścią a on jest częścią CIEBIE.

NÓW KSIĘŻYCA W BARANIE
NÓW KSIĘŻYCA W BARANIE

Pamiętaj, że energia Barana również dotyczy działania, więc chociaż mówimy tutaj o marzeniach to pozwól, aby Twoje życzenia zostały usłyszane przez Wszechświat. Ta ENERGIA jest teraz bardzo potężna, pamiętaj, aby w kolejnych dniach i tygodniach podejmować realne działania.

Wraz z pięknymi kreatywnymi energiami manifestacji twoich marzeń, które zapewnia ten Księżyc w nowiu, istnieje inna energia, która faluje w tym czasie przez kosmiczne niebo dzięki asteroidzie Chiron.

Chiron jest znany zarówno jako ranny uzdrowiciel, jak i tęczowy most. Jako ranny uzdrowiciel, Chiron jest w stanie przyjąć swoje rany i zmagania i wykorzystać je jako potężne portale uzdrawiania i mądrości. To rany Chirona pozwalają nam używać magii, leczyć innych i być źródłem wiedzy parapsychicznej.

Chiron -tęczowy most
Jako tęczowy most – Chiron pomaga nam przenieść się na wyższy stan świadomości, pozwalając nam przejść z jednego stanu świadomości do następnego.

Z energią Chirona silną pod tym Księżycem w nowiu, wszyscy mamy moc, by otulić nasze rany i znaleźć w nich piękno. Wszyscy mamy moc uznania, jak nasze rany, choć bolesne, ukształtowały nas na lepszych i bardziej współczujących ludzi.

Czasami jesteśmy tak pochłonięci próbą naprawienia naszych ran, zakopania ich lub udawania, że się nie zdarzyły, podczas gdy tak naprawdę czasami wszystko, co musimy zrobić, to pozwolić, aby nasze rany pokazały nam nową drogę naprzód. O to w tym wszystkim chodzi. Aby doświadczać również emocjonalnego bólu bo to on nas wzmacnia i prowadzi do światła.

Dlatego energia Chirona może nam pomóc w odkrywaniu tego stanu bycia tylko dla siebie. Przypomina nam, że niektóre rany nigdy się nie zagoją i zamiast być pogrążonym w tym cierpieniu lub przez te wspomnienia być przytłoczonym, należy raczej zaakceptować to co się wydarzyło i te wszystkie doświadczenia wziąć jako część tego, kim jesteśmy obecnie.

Kiedy pozwalamy i tworzymy przestrzeń dla tego sposobu bycia, pomaga nam to znaleźć siłę i mądrość, które mogą zaakceptować i uzdrowić nasze rany. Pozwala to nam również wziąć nasze rany i wykorzystać je, aby pomóc innym w ich drodze tutaj na ziemi. To jest ta magia Chirona i jeśli czujesz, że ma to zastosowanie w twoim życiu w tej chwili, wiedz, że ta energia jest obecna i gotowa, by ci posłużyć.

Wraz z hojnymi uzdrawiającymi energiami, które oferuje Chiron, mamy również Jowisza i Neptuna zbliżających się do naszego kosmicznego nieba.

Spotkanie Jowisza i Neptuna jest rzadkim wydarzeniem, które ukształtuje resztę nadchodzącego roku. Jowisz i Neptun razem reprezentują zbiorowe przebudzenie i wzmacniają nasze zmysły psychiczne. Księżyc w nowiu ma również zdolność wzmacniania naszej intuicji, więc prawdopodobnie poczujemy się wyjątkowo wrażliwi i bardzo połączeni z wyższymi światami.

Jeśli chciałeś rozpocząć nową duchową praktykę lub wrócić do swoich praktyk medytacyjnych, wiedz, że ten Księżyc w nowiu wzmocni tą potrzebę. Jeśli chciałaś umniejszyć swoje duchowe dary lub ignorujesz własną intuicję, ten Księżyc w nowiu zaoferuje ci impuls, którego możesz teraz potrzebować.

Ponieważ podczas tego NOWIU prawdopodobnie będziemy czuć się wyjątkowo wrażliwi pod wpływem tych energii, upewnij się, że podejmujesz kroki, aby chronić i naładować swoje pole energetyczne.

Wiedz, że gdy na nocnym niebie nie ma Księżyca, jest to czas, by się wycofać, wsłuchać w swój wewnętrzny głos i zaufać temu, co wiemy, że jest prawdą w naszych sercach. Warto pamiętać, że często to, co nas trapi w czasie nowiu, jest tym czymś, nad czym mamy moc popracować, najpierw wchodząc głęboko w swoje serce i pracując nad sobą. Wchodzenie do wnętrza pozwala również połączyć się z mocą, która żyje w środku nas, w naszym wewnętrznym ogrodzie.

NÓW KSIĘŻYCA W BARANIE- energia
NÓW KSIĘŻYCA W BARANIE- energia 

Pamiętaj, masz w sobie wielką moc. Uaktywnij ją teraz. Stań się stanowczy i prawdziwy w tym co robisz, prawdziwy w tym kim jesteś. Wiedz, że zasługujesz na piękne życie, niezależnie od tego, jakie rany i trudne doświadczenia nosisz. Wiedz, że twoje rany są bramami do mądrości, pomocą dla innych oraz możliwościami tworzenia piękniejszego świata.

Dlatego podczas tego nowiu przejdź się po tęczowym moście, który rozwija się z głębi ciemnego bezksiężycowego nieba. Daj się przenieść do wyższych stanów istnienia. Wiedz, że zasługujesz na każdy nowy początek, którego szukasz.


Z miłością wasz Lśnienie Duszy 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...