niedziela, 10 kwietnia 2022

Pełnia Różowego Księżyca w Wadze ♎︎-EnergiaPełnia  Różowego Księżyca w Wadze
Pełnia  Różowego Księżyca w Wadze

Kwiecień to szczególny miesiąc w astrologii , ponieważ jest zarezerwowany przez dwa potężne nowie — z których ostatni jest jednocześnie pierwszym w tym roku zaćmieniem Słońca . A w samym środku tego wszystkiego jest pełnia Księżyca w Wadze , która wschodzi 16 kwietnia i służy jako ostateczna lunacja przed rozpoczęciem chaosu zaćmienia. 

Tradycyjnie nazywany również Różowym Księżycem, ten różowy Księżyc w pełni ma stać się katalizatorem harmonijnych nowych początków w naszym życiu i pomóc nam usunąć wszelkie nierównowagi, które zakłócają nasz osobisty przepływ. 

Zrozumienie duchowego znaczenia pełni Księżyca w kwietniu 2022 roku w Wadze może pomóc nam w pełni wykorzystać tę mistyczną i zorientowaną na odrodzenie energię.

W czasie pełni Księżyca Słońce i Księżyc zawsze będą się znajdować w zodiaku naprzeciw siebie . W przypadku kwietnia Słońce będzie w przebojowym Baranie , a Księżyc w kochającej harmonii Wadze . Napięcie między tym comiesięcznym niebiańskim starciem sprawia, że ​​pełnia Księżyca ma reputację tak emocjonalnego, pełnego energii i intensywnego uczucia. Podczas gdy te lunacje z pewnością mogą sprawić, że poczujemy się przesadnie dramatyczni, wyczerpani lub zarumienieni uczuciami, kulminacyjna i oświecająca energia Księżyca w pełni może również pomóc nam puścić to, co już nam nie służy, lub spojrzeć na rzeczy z szerszej perspektywy. 

Kwietniowa Pełnia  jest wyjątkowa, ponieważ jest pierwszą pełnią Księżyca w roku astrologicznym, i odbywa się wraz z pewnymi jednorazowymi w życiu połączeniami planetarnymi, dzięki czemu jego duchowa moc jest jeszcze silniejsza.

Kiedy pracujemy z kosmiczną energią pełni Księżyca , pozwalamy sobie być bardziej zsynchronizowanym z naturalnymi rytmami kosmosu. Ponieważ jest to ostatnia wielka Księżycowa chwila, zanim nadejdzie pora zaćmienia, która wstrząśnie naszym przeznaczeniem, jest to również świetny czas na skupienie się na równowadze. 

Pozwól, aby pod wpływem magii Księżyca w pełni rozpalił się płomień twojej kobiecej mocy. Pozwól, aby ciepło tego płomienia przypomniało ci o utraconej mądrości i magii, którą posiada kobiecość. Pozwól płomieniowi wznieść się, abyś mógł przywrócić równowagę męskim i kobiecym energiom, które płyną po całym świecie.Jakie jest duchowe znaczenie Różowego Księżyca?

„Różowy Księżyc” to tradycyjny przydomek nadawany pełniom Księżyca, który przypada w kwietniu. Ta nazwa  pochodzi od szeroko rozpowszechnionego północnoamerykańskiego dzikiego kwiatu zwanego floksem różowego mchu, który występuje w tej porze roku. 

To pięknie współgra z duchowym znaczeniem tej pełni Księżyca, która zachęca nas do rozkwitu, jeśli chodzi o cele, powiązania społeczne i nie tylko. Dodatkowe historyczne nazwy tego księżyca "Księżyc Jaja" i "Księżyc Kiełkującej Trawy", które również odnoszą się do symboli wzrostu i odnowy – motywów, które są szczególnie silne w okresie wiosennym. 

Kwietniowa pełnia jest również Księżycem paschalnym, czyli pełnią, która następuje po wiosennej równonocy i określa datę Wielkanocy. To dodatkowo wzmacnia energię tego księżycowego momentu zorientowaną na odrodzenie. 

Jako pierwsza pełnia Księżyca astrologicznego nowego roku , jest to potężny czas, aby zwiększyć energię do naszych obecnych celów i pozostawić ciemność za sobą, aby zrobić miejsce na świeży wiosenny wzrost. Nowe początki są wszędzie.

Podczas odkrywania duchowego znaczenia kwietniowej pełni Księżyca ważne jest również, aby pamiętać, że odbywa się ona w musującym znaku powietrznym Wadze – jednym ze znaków rządzonych przez romantyczną planetę Wenus – więc oświetla tematy związane z relacjami, równowagą i więzią społeczną. 

Energia sezonu Barana może sprawić, że będziemy uparci i impulsywni, ale ta lunacja Wagi zainspiruje nas do znalezienia chwili spokoju, oparcia się na naszym najbliższym partnerstwie i uspokojenia się w kierunku poczucia równowagi.

 ♎︎ Waga jest reprezentowana przez symbol wyrównanej szali. Ten symbol odzwierciedla jej obsesyjne dążenie do harmonii. Dziecko planety Wenus lubi otaczać się miłością, sztuką i pięknem więc jej energia pomaga nam znaleźć harmonijną synergię między skrajnościami. Ta pełnia Księżyca Wagi jest punktem środkowym między ognistym nowiu w Baranie które miało miejsce na początku kwietnia i zaćmienie słońca w Byku, które zamyka ten miesiąc – i daje nam możliwość odnalezienia oparcia i przyjęcia poczucia wewnętrznej harmonii ♎︎

 To czas, by stanąć wysoko w naszej osobistej mocy, ale także poddać się magii Wszechświata i wszystkim niespodziankom, jakie szykuje dla nas życie.

Specjalny aspekt, znany jako koniunkcja Jowisza i Neptuna w Rybach , będzie również miała miejsce wraz z kwietniowym Różowym Księżycem, i z tego powodu prawdopodobnie będziemy patrzeć na świat przez różowe okulary. 

To jedyne w życiu wyrównanie przynosi senne i obfite wibracje wszystkim znakom zodiaku i katalizuje mistyczny okres duchowego wzrostu, wizjonerskiej twórczej inspiracji i głównych przebudzeń filozoficznych. 

Z tą oświetlającą pełnią Księżyca, która ma miejsce podczas szczytu tego przejścia, oznacza to potężny czas, aby skorzystać z naszej wizjonerskiej mocy i objąć ekspansję. 

Spotkanie Jowisza i Neptuna oznacza zbiorowe przebudzenie duchowe. Połączenie ich energii rozrzedza zasłonę, umożliwiając nam dostęp do wyższych sfer, podnoszenie wibracji i przekazywanie Boskich przesłań z otaczającego nas Wszechświata.

Energia będzie eteryczna, ale Księżyc w pełni będzie wspierany przez nastawionego na działanie Marsa i biznesowego Saturna, istnieje potencjał do tworzenia naszych najbardziej fantastycznych wizji w prawdziwym świecie.

Jak pracować z energią pełnego Różowego Księżyca?

Oprócz sojuszu  Ryb szczęśliwego Jowisza i iluzorycznego Neptuna, kochające planety Wenus i Mars są również w znaku wodnym Ryb w czasie tej pełni, tworząc razem potężne stellum Ryb , które rzuca wodnistą, różową mgłę na Barana . Emocjonalny charakter obecnego kosmicznego składu podkreśla znaczenie przyjęcia naszych uczuć i intuicji – a praca z elementem wody w naszych księżycowych rytuałach może nam w tym pomóc. Branie oczyszczającej kąpieli księżycowej, wpatrywanie się w miskę z wodą w celu medytacji wróżbiarskiej lub po prostu nalewanie wody do ładowania w świetle księżyca w pełni są świetnymi sposobami dostosowania się do duchowego znaczenia tej pełni Księżyca.

Pełnia  Różowego Księżyca w Wadze ♎︎

Jeśli jesteś zainteresowany wykonywaniem rytuałów związanych z manifestacją, aby wesprzeć swoje osobiste intencje, Różowy Księżyc — wspomagany skupioną na ekspansji energią koniunkcji Jowisz-Neptun — może pomóc Ci zwizualizować swoje największe cele i połączyć się z Twoimi aspiracjami w duchowym poziom.

 Pamiętaj, że wejdziemy w chaotyczny portal pory zaćmień wkrótce po pełni Księżyca, która jest notorycznie nieodpowiednim czasem na rytuały księżycowe , więc jest to nasza ostatnia solidna szansa na wykorzystanie księżyca do manifestacji od teraz do końca maja . Skorzystaj z jedynej w życiu magii Różowego Księżyca i pozwól, aby rozkwitły Twoje najbardziej różowe sny.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...