czwartek, 21 kwietnia 2022

Wielka duchowa transformacja- ZAĆMIENIE SŁOŃCA w NOWIU BYKA-Energia Kwiecień 2022

ZAĆMIENIE SŁOŃCA w NOWIU BYKA

30 kwietnia 2022 r. Księżyc zaćmi Słońce, dając nam pierwsze w tym roku zaćmienie Słońca. To tzw. okres cienia Czarnego Księżyca po którym już nic nie będzie takie samo.

Zaćmienia Słońca zawsze przypadają na Księżyc w nowiu i chociaż jest to tylko częściowe zaćmienie Słońca, nadal jest niezwykle silne i niesie ze sobą  ogromny ciężar.

Księżyce w nowiu zawsze reprezentują nowe początki, więc to Zaćmienie prawdopodobnie otworzy drzwi, otworzy okna i wytyczy dla nas zupełnie nowe ścieżki na kosmicznym niebie.

Słowem kluczowym tego kwietniowego zaćmienia słońca jest okazja, więc jeśli jest coś, czego pragniesz, to jest to kosmiczne zaproszenie do połączenia się z pragnieniem twojego serca i zobaczenia, co  przyniesie.

Zaćmienie Słońca w Byku pomoże odkryć własne potrzeby

Zaćmienie Słońca w Byku ma na celu wzmocnienie naszego poczucia bezpieczeństwa. To czas na przewartościowanie naszego związku z pieniędzmi oraz odkrycie tego, co naprawdę sprawia, że ​​jesteśmy szczęśliwi i spełnieni. Ta energia może pomóc nam odkryć nasze własne potrzeby i wzmocnić poczucie własnej wartości. To także czas na znalezienie nowych sposobów na zwiększenie dochodów lub nowych możliwości zarobkowych.

Dobrą wiadomością jest to, że Bykiem rządzi planeta miłości i pieniędzy – Wenus, która w czasie Zaćmienia, będzie w ścisłej koniunkcji z planetą szczęścia – Jowiszem. To bardzo pomyślny aspekt dla naszych finansów i życia uczuciowego.

Czarny Księżyc, czyli nów w Byku jest o poczuciu własnej wartości  


To dobry czas na skupienie się na niektórych konstruktywnych cechach znaku Byka - silnej woli, konsekwencji, zmysłowości, solidności, cierpliwości i celowości. Zastanów się, jak możesz włączyć te cechy do swojego życia? 

Nów Księżyca w znaku Byka to niezwykle sprzyjający czas na nawiązanie kontaktu z prostymi i fizycznymi przyjemnościami, takimi jak delektowanie się dobrym jedzeniem, dotykiem lub cieszenie się praktykami, które umożliwiają nawiązać kontakt z naturą i własnym ciałem. W tym czasie powinniśmy skoncentrować się na budowaniu poczucia własnej wartości. Nie zapominajmy o tym, że naszej wartości nie definiuje przecież ani nasz zawód, grubość portfela, ani to, co myślą o nas inni ludzie. Jesteśmy wartością samą w sobie. 

Teraz mamy szansę zobaczyć, co tak naprawdę cenimy i czego tak naprawdę potrzebujemy, rozstając się ze wszystkim, co daje nam fałszywe poczucie bezpieczeństwa.

Podczas gdy nowie są zazwyczaj potężnymi momentami w miesiącu dla pracy manifestacyjnej, podczas zaćmienia Słońca lepiej jest płynąć z prądem i ufać temu, co Wszechświat przyniesie nam na drodze.

Zaćmienia aktywują kontrakt naszej duszy i mają tendencję do sprowadzania niefortunnych wydarzeń, które pomagają nam przejść do następnego rozdziału naszej duchowej ewolucji.

Zaćmienia zawsze mogą nas zaskoczyć, ale warto pamiętać, że zawsze stawiają nas tam, gdzie musimy stać , nawet jeśli na początku nie mamy na to ochoty!

W rzeczywistości Zaćmienia mogą przyspieszyć naszą oś czasu, przybliżając rzeczy, które były ostatecznie nieuniknione. W czasie zaćmienia wszystko może się dziać bardzo szybko!

Jest to szczególnie ważne w przypadku zaćmienia Słońca w nowiu Byka, ponieważ planeta Uran jest wtedy bardzo aktywna. Uran jest znany z tego, że przynosi niespodzianki i wydarzenia, które wydają się pojawiać znikąd. Jego energia zapowiada radykalne przejście z jednego stanu do drugiego.

Uran może czasami być nieco szokujący w sposobie, w jaki działa, ale ostatecznie jego celem jest wniesienie większej wolności do naszego życia. Chce nas wyzwolić od wszystkiego, co nas powstrzymuje, abyśmy mogli wejść do prawdziwszego i bardziej autentycznego miejsca.

Podczas kwietniowego zaćmienia słońca pomyśl, jak możesz objąć część tej energii. Jakie kroki musisz podjąć, aby się wyzwolić? Jak możesz przerobić swoje życie, aby było prawdziwszym odzwierciedleniem twojego autentycznego ja?

Uran jest również planetą przebudzenia, więc jeśli podczas tego Zaćmienia pojawią się jakieś niespodzianki, potraktuj to jako rodzaj przebudzenia, aby ponownie ocenić swoją ścieżkę i swoje działania. Chwile naszego przebudzenia mogą być bolesne, ale jeśli pozwolimy sobie rozkwitnąć, zamiast wycofać się, może to doprowadzić nas do cudownych miejsc!

Podczas tego kwietniowego zaćmienia Jowisz i Wenus również będą w idealnej harmonii, oferując nam słodkie, pielęgnujące i obfite wibracje. Wenus jest naturalną władczynią Byka, więc jej energia jest również w tym czasie wyjątkowo silna i nada temu Zaćmieniu znacznie łagodniejszy wyraz.

Z Jowiszem i Wenus w harmonii w tym czasie, wydaje się, że bez względu na to, co przyniesie Zaćmienie, prawdopodobnie pojawi się pozytywna energia, albo po prostu łatwiej nam będzie dołączyć do strumienia tej energii i stworzyć łatwość wśród wszelkich zmian.

Ponieważ w tym Zaćmieniu chodzi o możliwości, ta kombinacja planetarna może również wprowadzić do naszej rzeczywistości nasze odwieczne życzenia. Jeśli jest coś, nad czym pracowałeś od dłuższego czasu, to Zaćmienie może po prostu przynieść nagrodę za twoją ciężką pracę!

Wenus i Jowisz to jedna z najsłodszych kombinacji kosmicznej energii, a żeby ją poczuć, wszystko, co musimy zrobić, to wdychać ją i wiedzieć, że jesteśmy godni ją otrzymać.

Wenus i Jowisz są również znakami obfitości, więc skupienie umysłu na obfitym myśleniu i zestrojenie z myślami wdzięczności będzie bardzo korzystne i pozwoli ci dostosować się do przepływu obfitych energii, które niesie ze sobą ta kosmiczna energia.

Chociaż zaćmienia Słońca tak naprawdę nie wymagają od nas wyznaczania celów ani proszenia o cokolwiek we Wszechświecie, jest to dobry czas, aby skierować naszą świadomość do naszych serc i upewnić się, że są otwarte na przyjmowanie.

Czy czujesz się godny tego otrzymania?

Byk jest znakiem związanym z poczuciem własnej wartości, więc zwróć uwagę na to, gdzie trzymasz swoją wartość i na wszelkie znane lub ukryte uczucia braku wartości. Więcej miłości własnej jest często antidotum, gdy pojawiają się uczucia, że nie jesteś wystarczająco dobry.

Afirmacja na zaćmienie 

Twoja afirmacja dotycząca zaćmienia Słońca w nowiu Byka to:

„Szukam okazji we wszystkim, co stanie mi na drodze. Jestem godzien otrzymać obfitość, miłość i wszystko, co jest zgodne z moim najwyższym przeznaczeniem”.


Ściskam -wasze Lśnienie Duszy 

Warsztaty ,Seminarium ,Szkolenia TUTAJ


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...