sobota, 14 maja 2022

Zaćmienie Super Księżyca w Skorpionie -nowy początek

 

Zaćmienie Super  Księżyca w Skorpionie -nowy początek

Podczas całkowitego zaćmienia Księżyca Księżyc, Słońce i Ziemia są w jednej linii. Wtedy Księżyc w pełni pada w cień ziemi. Efektem jest czerwonawy odcień na powierzchni Księżyca, nadając tej lunacji przydomek "Krwawego Księżyca". Kolor pojawia się, ponieważ światło słoneczne uderzające w Księżyc jest najpierw filtrowane przez ziemską atmosferę,

To zaćmienie Księżyca jest również Super Księżycem, co oznacza, że  orbita Księżyca będzie znajdować się najbliżej Ziemi . 

Księżyc maja jest nazywany Księżycem Kwiatów. Odrodzenie życia rozpoczyna  się wiosną — co jest zgodne z transformacyjną energią Skorpiona tej lunacji.


Oto, czego można się spodziewać pod tym  kosmicznym wydarzeniem, które jest również Super Księżycem 

Zaćmienie Krwawego Księżyca osiąga szczyt 16 maja w znaku wodnym Skorpiona. W czasie tego Zaćmienia możemy znaleźć się w punkcie zakończenia, czując się wezwani, by zawinąć luźne końce lub położyć kres rzeczom, które już nam nie służą.

Ponieważ energie Zaćmienia są tak silne, często kierujemy się ręką Wszechświata. 

Bez względu na to, gdzie się znajdujemy w obecnej chwili , warto pamiętać, że Zaćmienia zawsze umieszczają nas tam, gdzie musimy być, aby osiągnąć najwyższą ewolucję naszej duszy.

Podczas zaćmienia możemy czuć się wyjątkowo wrażliwi, dlatego ważne jest, aby chronić naszą energię. 

Astrologicznie zaćmienia Księżyca oznaczają zakończenia i główne energetyczne odcięcia. Pomyśl o tym jako o zwieńczeniu planów wprowadzonych w życie podczas nowiu Księżyca w Skorpionie w listopadzie 2020 roku.

Pamiętaj, że zakończenie  również oznaczać będzie  początek — w zależności od tego, jak na to spojrzysz. Zajdą nagłe zmiany, które ukształtują i wstrząsną naszym życiem. Dlatego wskazane jest płynąć z prądem i zobaczyć, co objawia się nam podczas tego  zaćmienia, a następnie podjąć decyzje, jeśli  chcemy iść do przodu. 

Rock and rollowa energia tego kosmicznego zjawiska może przynieść nam transformację i wzrost, ale tylko wtedy, gdy jesteśmy gotowi, aby tego doświadczyć.

Z karmicznym Saturnem i sugestywnym Plutonem galwanizującym Księżyc, możemy niechętnie wyrażać nasze emocje. Nie oznacza to, że nie będziemy odczuwać naszych uczuć, płakać ani rozmawiać od serca do serca, gdy sekrety i tajne sytuacje zostaną ujawnione. Będziemy po prostu chronić to, co ujawniamy i kogo w tej chwili wpuszczamy w nasze życie .

Kiedy Księżyc jest w jednej linii z Południowym Węzłem Przeznaczenia, musimy puścić przeszłość i zacząć od nowa, aby udoskonalić cykl życia i ewolucji. Węzeł ten  polega na tym, że retrogradacja Merkurego spowolni wydarzenia, więc możemy ich doświadczyć tydzień lub dwa po ich wystąpieniu, co spowalnia początek. Przygotuj się!

Nasz wewnętrzny głos zawsze zna drogę i chociaż to Zaćmienie może wymagać od nas odrobiny cierpliwości w tym, co się dzieje, możemy ufać, że na czas otrzymamy wszystkie potrzebne odpowiedzi.

Energia tego Księżyca Skorpiona  zabiera nas głębiej do transformacji, aby zamknąć stare rozdziały i wznieść się, wyznaczając początek nowego rozdziału. Krwawe zaćmienie Księżyca w pełni  przynosi bardzo czuły i fizyczny czas. Możesz poczuć,  krwawe zaćmienie Księżyca fizycznie, duchowo, emocjonalnie i mentalnie. Zwróć uwagę na swoją intuicję, chwile  i masowe duchowe przebudzenia.


Feniks powstający z popiołów jest dobrą symboliką tego zaćmienia w Skorpionie. Pozbądź się tego, co już nie służy twojemu najprawdziwszemu ja, aby wzrosnąć i rozpocząć nowy rozdział w swoim życiu.

Wszechświat przypomina nam o naszym duchowym samopoczuciu i znaczeniu dostosowania podróży naszej duszy do podróży naszego życia. W końcu jesteśmy duchowymi początkami żyjącymi w fizycznym świecie.


Podczas zaćmienia Krwawego Księżyca Wenus i Chiron również będą w jednej linii. Ta planetarna kombinacja może wysyłać oczyszczające, uzdrawiające wibracje w naszą stronę, pomagając nam znaleźć zamknięcie ran, które nas dotknęły. Niektórych ran nigdy nie da się wyleczyć, ale pod tym Zaćmieniem istnieją kojące energie, które mogą nas wesprzeć w odnalezieniu własnej  równowagi i siły.

Ponieważ Zaćmienia Krwawego Księżyca to dobry czas na zakończenia, możemy świadomie wykorzystać tę energię, aby ustawić intencję zakończenia wszelkich bolesnych ran, historii lub sytuacji, w których możemy się obecnie  znajdować.

Zaćmienia zawsze prowadzą nas do następnego kroku, więc po ustaleniu intencji, następną najlepszą rzeczą, jaką możemy zrobić, jest poddanie się i zaufanie tam, gdzie wzywają nas energie.

Mars i Neptun są również w jednej linii podczas tego zaćmienia, co prowadzi nas do skupienia się na naszym duchowym związku. Mars to nieustraszona, napędzana wojownikiem energia, podczas gdy Neptun to wyższa miłość i połączenie.

Ta kombinacja energii pod zaćmieniem Krwawego Księżyca prowadzi nas do skupienia się na naszym duchowym samopoczuciu i do pamiętania, że ​​jesteśmy duszami dla ludzkiego doświadczenia.

Czasami łatwo jest wciągnąć się w człowieczeństwo tego wszystkiego, ale kiedy wejdziemy w siebie, możemy pamiętać, że wszystko jest tymczasowe, że wszyscy jesteśmy połączeni i każdy z nas ma do odegrania rolę w szerszym rozwoju .

W 2022 roku 8 listopada odbędzie się jeszcze jedno Zaćmienie Księżyca. Te dwa zaćmienia będą ze sobą współpracować. Jest bardzo prawdopodobne, że Zaćmienie Listopadowe będzie miało podobne tematy do przepracowania .

Wszelkich błogosławieństw w tej pełni życzy wasze Lśnienie Duszy 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...