środa, 24 sierpnia 2022

Nów Księżyca w Pannie


 


Pod koniec sierpnia rozpoczyna się nowy cykl Księżycowy. Nów  Księżyca w znaku Panny zaszczyci nas swoją obecnością 27 sierpnia 2022 r. o godzinie 10.16

Gdy zaczynamy nowy cykl Księżycowy, nadchodzi  czas, aby zresetować nasz wewnętrzny świat. Czas zastanowić się, co już nie służy naszemu najwyższemu wzrostowi i dobremu samopoczuciu. Nadchodzi czas, abyśmy zastanowili się, jakie nowe kroki, praktyki i działania możemy podjąć, aby zbliżyć się do poczucia wyrównania, pokoju i przynależności.

Poświęć chwilę na przerwę podczas czytania tego artykułu  i zadaj sobie pytanie: 

Jaka jest jedna prosta rzecz, którą mogę zrobić, aby zbliżyć się do poczucia wyrównania i wewnętrznego  spokoju ? 

Liczą się nawet najmniejsze akty miłości do siebie!

Energia tego Księżyca w nowiu jest uziemiająca . Wzywa nas, byśmy zatopili stopy w ziemi, poczuli się częścią wszystkiego, co nas otacza, i pamiętali, że życie jest o wiele łatwiejsze, gdy płyniemy w harmonii z porą naszego życia.

Nów Księżyca w Pannie

Użyj energii Panny w nowiu, aby zaakceptować swoją rzeczywistość, byś sprowadził się z powrotem na Ziemię wiedząc, że twoja dusza wybrała obecność  tutaj, na tej planecie, w tym czasie. Mniej świadomość, że idziesz tam, gdzie masz iść, nawet jeśli nie masz na to większej ochoty, energia ta może wnieść do twojej istoty poczucie spokoju. Pozwól sobie na znalezienie prawdy.

Daj sobie pozwolenie, by w pełni i całym sercem zaakceptować, że jesteś dokładnie tam, gdzie musisz być, a wszystko, co się teraz dzieje, prowadzi cię do najwyższego wzrostu i najwyższej ekspresji twojej duszy.

Panna jest reprezentowana przez Boginię Dziewicę i jest naszym przewodnikiem pod tą energią Nowiu. Bogini Dziewica jest tak naprawdę symbolem całości. Jest cała i kompletna sama w sobie. Jest pełna i zadowolona w swoim jestestwie. Ona jest źródłem własnej mądrości.

Bogini Dziewica przypomina nam, abyśmy aktywowali naszą wewnętrzną moc i pamiętali, że wszystko, czego potrzebujemy, można znaleźć we wewnątrz, po prostu musimy podjąć kroki, aby słuchać i szanować nasz umysł, ciało i duszę. Musimy tylko nauczyć się traktować nasze ciało jak świątynię, bo nią jest.

Jednym z najlepszych sposobów wykorzystania energii Panny w nowiu jest zastanowienie się, w jaki sposób wszyscy możemy urzeczywistnić ideę, że nasze ciało jest naszą świątynią.

Jak możesz traktować siebie jako świętą istotę, którą jesteś?

Bardzo często wymaga to po prostu słuchania. Po prostu wsłuchaj się w swoje ciało i wrodzoną mądrość, która wznosi się z wnętrza.

Twoje ciało może być posłańcem, jeśli zwracasz uwagę i słuchasz swojej intuicji. Poproś swoje Wyższe Ja, Anioły, Przewodników, a nawet Matkę Księżycową, aby wysłały Ci znak, jeśli masz do czynienia z problemami zdrowotnymi, które wydają się nie mieć jasnej odpowiedzi i końca. Poproś swoje ciało, aby ujawniło, czego potrzebuje, i zaufaj pojawiającej się mądrości.

Czasami ta mądrość zaalarmuje nas, jakie pokarmy należy jeść, jakie suplementy należy przyjmować, lub do jakiego lekarza trzeba nam się udać , a innym razem ostrzega nas przed tym, czego lub kogo powinniśmy unikać. Zostań swoim własnym adwokatem, cokolwiek to dla ciebie oznacza, a Księżycowe wibracje Panny będą cię wspierać przez cały czas.

Energia marsa w nowiu

Mars, planeta działania, energii i ognia, jest bardzo aktywny podczas nowiu. Energia Marsa może czasami sprawić, że poczujemy się trochę drażliwi i poruszymy się tam, gdzie możemy zastać trochę lęków i niepewności. Może również zmniejszyć nasz poziom tolerancji, przez co brakuje nam cierpliwości i łatwo jesteśmy sfrustrowani.Świadomość tego może pomóc ci okazywać współczucie dla siebie i innych, jeśli zauważysz którekolwiek z tych uczuć. Jednak na głębszych poziomach Mars często wzbudza w nas te mniej przyjemne emocje, gdy mamy nierozwiązane lęki i niepewność, które uniemożliwiają nam mówienie prawdy i robienie tego, co chcemy robić.

Mars może uruchomić się tam, gdzie powstrzymywaliśmy się ze strachu lub niepewności. Zasadniczo każda frustracja lub drażliwość, którą odczuwamy, może umknąć tam, gdzie nie staliśmy w obronie siebie, podążając za swoim sercem lub pasjami lub pozostając w naszej autentycznej prawdzie.

Jeśli czujesz, że robisz się trochę irytujący, zadaj sobie pytanie, skąd to naprawdę może pochodzić i pamiętaj, aby nie wyładować jej na ludziach. Energia Marsa może być również skierowana na aktywność fizyczną, a dzięki Księżycowi w Pannie możesz również skorzystać z tej okazji, aby dokonać głębokiego oczyszczenia lub reorganizacji swojej przestrzeni.

Kiedy pracujemy wydajnie z energią Marsa, może to dać nam pewność siebie i wytrzymałość potrzebną do przezwyciężenia naszych lęków i zajęcia się tym, co naprawdę nas trapi. Łącząc to z Księżycem w nowiu, możemy wykorzystać energię do ustalenia śmiałych i nastawionych na to intencji, które pomogą nam przezwyciężyć nasze lęki.

Jeśli jest coś, co chciałeś zrobić, ale poczułeś się zablokowany przez niepewność, jest to dobry moment, aby sprawdzić, czy możesz je przeforsować, nawet jeśli tylko w niewielkim stopniu.

Ustaw kilka intencji pod tym Księżycem w celu przezwyciężenia swoich lęków i poczuj wsparcie Wszechświata, które nastąpi.

Wszelkich błogosławieństw i obfitości -wasze Lśnienie Duszy 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...