czwartek, 8 września 2022

Pełnia Księżyca w Rybach- ENERGIA WRZESIEŃ 2022

Pełnia Księżyca w Rybach- ENERGIA WRZESIEŃ 2022
Pełnia Księżyca w Rybach

Gwiazdy zrównały się z wrześniową pełnią Księżyca przynosząc nam cudowną lunację w marzycielskim, kreatywnym i duchowym znaku Ryb. Każdego roku w naszej najgłębszych warstwach energetycznych  odbywa się uroczysty taniec  Pełni Ryb. Te mistyczne promienie Księżyca znane są z czynienia cudów.  Otwierając nasze kanały na duchowe przewodnictwo, które mogą pojawiać się w naszych snach jako znaki, zbiegi okoliczności lub wiadomości.

Ryby wędrują między światami, zarówno w wymiarze fizycznym, jak i duchowym. Rządzą twoim nieświadomym umysłem i światem snów, które są naturalnie niewytłumaczalne. 

Pełnia Księżyca w Rybach- ENERGIA WRZESIEŃ 2022

Archetyp zodiaku Ryb jest przedstawiony przez dwie ryby pływające w przeciwnych kierunkach, co reprezentuje jego nieskończoną dwoistość. Jedna ryba symbolizuje ewolucję duchową, ponieważ osiąga inny wymiar, podczas gdy druga reprezentuje ludzkie doświadczenie w wymiarze fizycznym. Dlatego  ta lunacja jest tutaj, aby obdarzyć cię nadzieją i wiarą.

Płynne, marzycielskie Ryby łagodzą nasz opór przed zmianami. Czy musisz „odpuścić i pozwolić mu płynąć?” 

Jest tylko jedna rzecz do zrobienia podczas pełni Księżyca Ryb: 

Poddanie się boskiej mądrości Wszechświata. 

Dostrój się pod tymi ezoterycznymi promieniami Księżyca -pamiętaj Twoja intuicja jest najpotężniejszym narzędziem ;-) 

Pełnia w znaku Ryb wzywa nas do wyjścia z naszych umysłów i zanurzenia się w  naszych sercach. Wrześniowa pełnia osiąga swój szczyt 10 września, i może przynieść trochę rozproszonej, chaotycznej energii, zwłaszcza jeśli próbujemy wymusić lub kontrolować pewne rzeczy. 

Uwalniając kontrolę i łącząc się z przepływem, używamy wibracji Księżyca Ryb, aby odblokować magię, która w nim żyje. 

Jest coś wyjątkowego i niepowtarzalnego w tej  pełni Księżyca , co trudno jest mi  opisać, trudno określić. To prawie tak, jakby jej energia była ukryta, schowana a jedyny sposób na integracje z tą energią  jest odczuwanie, słuchanie ciałem i pracę z własnym intuicyjnym przepływem.

Kosmiczne wydarzenia, rozwijające się na niebie w tej pełni , tworzą silną falę energii, która prawdopodobnie będzie wnosić rozproszenie, chaos i dezorientację. Możemy czuć się niespokojni lub niepewni wahając się iść naprzód. Rzeczy mogą nie wydawać się tak jasne, jak byśmy tego chcieli.

Jeśli czujesz się nieswojo, podczas szczytu pełni Księżyca, wróć do swojego centrum i zobacz, gdzie masz swoją siłę . Zwolnij kontrolę. Porzuć wszelkie mentalne paplaniny, puść próby zrozumienia i nadawania sensu rzeczom, a zamiast tego wejdź w przestrzeń kierowaną przez twoje serce.
Może odpowiedzi lub wskazówki, których szukasz, nie będą pochodzić z przemyśleń, ale z odczuwania  Serce nie musi wiedzieć, nie potrzebuje namacalnej odpowiedzi, jego jedynym zadaniem jest czuć. A kiedy pozwolimy temu uczuciu wzrosnąć, kiedy damy temu uczuciu przyzwolenie na istnienie, może ono nas poruszyć, kierować nami i stać się naszym światłem przewodnim.

Chociaż możemy czuć, że nasz świat zewnętrzny zwalnia, nasz świat wewnętrzny prawdopodobnie będzie tętnił życiem podczas wrześniowej pełni Księżyca. Możemy czuć, że problemy z przeszłości, stare rany lub rzeczy, na które baliśmy się spojrzeć, wracają na powierzchnię. Być może będziemy musieli w końcu poświęcić czas na zatrzymanie się i wysłuchanie tego, co próbuje powiedzieć nasz wewnętrzny świat. 

Próba kontrolowania ludzi czy wymuszania  pewnych  rzeczy nie przyniesie rezultatów pod wpływem tej energii. Zamiast tego musimy się poddać, musimy pozwolić temu przepłynąć  być może będziemy musieli nawet usiąść wygodnie i pozwolić, by sprawy potoczyły się bez naszej ingerencji. 

Twój wewnętrzny świat zawsze przedstawia mądrość, której potrzebujesz w idealnym momencie, więc zaufaj temu i pozwól, aby przyniosła ci pocieszenie podczas pracy z tymi energiami.

Pełnia Ryb niesie również energię, która pomaga rozrzedzić zasłonę, umożliwiając nam łatwiejszy dostęp do naszej intuicji, Wyższego Ja i Przewodników Duchowych. Wszyscy mamy zdolność łączenia się z naszą Boską istotą. Każdy z nas posiada w sobie taki  dar . Po prostu ustaw intencję z serca i ufaj, że zostałeś wysłuchany. Następnie bądź otwarty na wszelkie znaki, sny lub intuicyjne sygnały, które się pojawią. Im bardziej jesteś otwarty i ufny, tym większe prawdopodobieństwo, że otrzymasz bardzo czytelne i jasne wskazówki . 

Mars, planeta działania i energii, jest również aktywowany podczas pełni Księżyca, co może wywołać nasze bardziej wrażliwe emocje, pozostawiając nas wrażliwymi. 

Energia Marsa może być również niestabilna, pospieszna, podatna na wypadki i zbyt szybka w podejmowaniu decyzji, więc pamiętaj, aby nie wpaść w te wzorce. Energia wokół Księżyca w Pełni Ryb naprawdę skłania nas do powolnego działania ,skłania nas do słuchania i odnalezienia własnego spokoju.

Ryby to ostatni z 12 znaków zodiaku i reprezentuje koniec cyklu, to od nas zależy czy zdołamy zebrać owoce naszej pracy, albo zamknąć jakiś  rozdział, nad którym pracowaliśmy, i czy  w końcu dobiegnie końca. Upewnij się, że masz otwarte ramiona na wszystko, co Wszechświat chce przynieść i zaufaj czasowi. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...