piątek, 7 października 2022

Pełnia Księżyca w Baranie -energia


PEŁNIA KSIĘŻYCA W BARANIE-ENERGIA
Lśnienie Duszy 

Pełnia Barana osiąga szczyt 9 października, przynosząc nieco ulotnej, ale uzdrawiającej energii. 
To będzie bardzo mentalna pełnia Księżyca, podczas gdy pełnia Księżyca we wrześniu w Rybach była bardzo emocjonalna
Ta pełnia będzie bardziej oczyszczaniem i realizowaniem myśli niż emocji. 
Myśli, które  ukrywają to podstawowe uczucie, "że nie jest się wystarczająco dobrym" 
Oczyszczenie to uwolnienie uczuć lub myśli, których nie możemy kontrolować. 
Nie możemy ich kontrolować, ponieważ to boska energia z Księżyca powoduje ich samoistne  uwolnienie .
Będzie to zewnętrzny wyzwalacz, który powoduje ten wewnętrzny proces oczyszczania pamiętaj że za każdym razem, gdy przechodzisz przez ten proces, podnosisz swoją wibrację. 
Nie próbuj kontrolować pojawiających się myśli, po prostu pozwól im odejść. 
Nie będziesz manifestować negatywnych myśli w procesie oczyszczania. 
Po prostu poddaj się i zaufaj procesowi. 

Z księżycem w pełni łączy się silna fala uzdrawiającej energii, która pochodzi z asteroidy Chiron. Energia Chirona prowadzi nas do wzięcia wszystkiego, co skomplikowane i trudne, i odnalezienia w tym mocy. Chiron nauczył się zamieniać swoje rany w portale mocy, uzdrawiania i inspiracji, a ten sam dar jest nam oferowany podczas pełni Księżyca w Baranie.

I wreszcie, pod tą pełnią Księżyca znajduje się idealna konfiguracja trójkąta znana jako Wielka Trójca, aktywowana przez Słońce, Saturna i Marsa. Ta formacja energii może przynieść poczucie spokoju. Pomyśl o tym jako o sposobie, w jaki Wszechświat zapewnia deszcz, aby ugasić wszelkie pożary, które wymknęły się spod kontroli.

Retrogradacja Merkurego pomoże nam uwolnić się od myślenia, że ​​życie jest walką z pełnią i nadchodzącym nowiu, aby pomóc nam uwolnić się i uzdrowić. 
Wszystkie planety, Słońce i Księżyc współpracują ze sobą, aby zapewnić nam możliwości uzdrowienia. Musimy tylko wykonać wewnętrzną pracę ,wykorzystać energię i możliwości uzdrowienia, które nam przynoszą. 
Ta energia będzie koncentrować się na:
 Czakrze Splotu Słonecznego -aby pomóc nam odzyskać naszą moc, 
Czakrze Serca- aby uwolnić karmę pokoleń
Czakrze Trzeciego Oka i Czakrze Gwiazdy Duszy- aby zmienić naszą percepcję i zobaczyć rzeczywistość
Poświęć trochę czasu na odpoczynek i zadbaj o siebie. 


Tak jak Merkury będzie zwalniał w retrogradacji, my też musimy zwolnić. 

Cokolwiek pojawi się pod tą pełnią Księżyca, ważne jest, aby pamiętać, że jest to ostatnia pełnia Księżyca przed rozpoczęciem sezonu zaćmienia. Oznacza to, że jeśli coś wydaje się nierozwiązane lub coś zaczyna się rozpadać, być może będziesz musiał poczekać do zaćmienia Księżyca w przyszłym miesiącu, aby zobaczyć, jak to wszystko się rozwinie.


Choć Księżyc w pełni Barana może być niestabilny, jest wystarczająco dużo kojącej, leczniczej i słodkiej energii, aby zmiękczyć przestrzeń , przynieść ulgę i przypomnieć nam, że życie ma być zarówno piękne, jak i nieporządne.
Pomiędzy 9 października (pełnią Księżyca Barana) a zaćmieniem Księżyca w nowiu 25 października, będzie  idealny czas na skupienie swojego wewnętrznego światła na wszystkim, co przyniesie większą miłość na Ziemię. 

Błogosławieństwa na pełnię Księżyca i nadchodzące zaćmienia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pełnia Księżyca w Lwie 05.02.2023 r. -ENERGIA

  Pełnia Księżyca w Lwie  05.02.2023 r. -ENERGIA  5 luty przyniesie ekscytującą i chaotyczną pełnię w Lwie, która rozpali nasze pasje i prag...