niedziela, 20 listopada 2022

Nów Księżyca w Strzelcu ♐

Nowy Księżyc w Strzelcu zawita na naszym niebie 23 listopada 2022 r. i zwraca naszą uwagę na naszego ducha przygody i sposób, w jaki wchodzimy w interakcje z nowymi perspektywami.

Każdy nowiu jest wyjątkowy, oferuje swoją własną magię zarządzaną przez energię astrologiczną, którą przypada na każdy miesiąc.

Weź oddech i pozwól, aby rewitalizująca energia Księżyca w nowiu  w Strzelcu przefiltrowała każdą komórkę twojej istoty.

Pozwól, aby każdy oddech nowiu zmył stagnację przeszłości. Jakiekolwiek zranienia, wszelkie bóle, poczuj je unoszone przez wiatr podczas wydechu.

Księżyc w nowiu w Strzelcu przychodzi jak powiew świeżego powietrza po tym, jak minęły wszystkie silne kosmiczne energie . Księżyc w nowiu, osiągający szczyt 23 listopada, reprezentuje początek nowego cyklu księżycowego, a w ramach tego nowego cyklu księżycowego zawiera obietnicę nowych początków, nowych przygód i nowych chwil przebudzenia.

To potężny Księżyc w nowiu, aby wyczuć swój potencjał i ustalić intencje , które go wspierają. Tak często powstrzymujemy  się przed tym, co jesteśmy w stanie osiągnąć. 

Sabotujemy się tuż przy starcie , nie wiedząc, co by się stało, gdybyśmy rzeczywiście to zrobili. Niektóre z tych zachowań wynikają ze strachu przed nieznanym, inne ze strachu przed sukcesem, a jeszcze inne ze strachu przed porażką. 

Wszystko jednak bierze się ze strachu. I pojawia się jako „co by było, gdyby”, które tłumią nasze pozytywne wizje i wysyłają nas w dół spirali niepokoju lub natrętnych myśli.

Pozwól, aby ciemne nocne niebo było twoim pojemnikiem na odrodzenie. Pozwól, aby była to szansa na naciśnięcie przycisku resetowania w obszarze twojego życia.

Resetowanie swojego życia często wiąże się ze świadomym wyborem robienia rzeczy inaczej. Obejmuje ustanowienie nowych nawyków, podejście do rzeczy w inny sposób i opowiedzenie sobie nowej historii. Weź wszystkie bóle i zmagania z przeszłości i wykorzystaj je jako paliwo do napisania szczęśliwego zakończenia. 

Napisz następny rozdział swojego życia . 

Wypełnij go czymkolwiek chcesz i jak chcesz, aby wszystko się potoczyło po Twojej myśli. Zapisz go w planer  na następny tydzień, następne sześć miesięcy lub nadchodzący rok. Zasługujesz na szczęśliwe zakończenie, więc nie pozwól, by jakiekolwiek głosy zwątpienia zakłóciły twoją nową pisaną historię!

Jowisz-planeta ekspansji, obfitości
Jowisz , planeta ekspansji, obfitości i srebrnej podszewki, jest bardzo aktywny podczas nowiu. 

Dzieje się tak z trzech powodów. 

Po pierwsze, Jowisz jest rządzącą planetą Strzelca, która kładzie dodatkowy nacisk na swoją energię, jest również w pozycji trygonalnej z Księżycem w Nowiu i tak się składa, że ​​wychodzi z cyklu wstecznego zaraz po szczycie Księżyca w nowiu.

Jowisz jest największą planetą w naszym Układzie Słonecznym, więc jego intensywna aktywność na kosmicznym niebie naprawdę pozwoli nam poczuć jego energię!

Jowisz pozwala nam zobaczyć większy obraz. Daje nam świadomość i perspektywę, aby zobaczyć rzeczy z szerszego punktu widzenia. Podobnie jak ptak szybujący wysoko, widzi o wiele więcej niż na ziemi. 

Energia Jowisza może rozszerzyć nie tylko naszą świadomość, ale ogólnie nasze pole energetyczne. Dzięki rozszerzonemu polu energetycznemu możemy czuć się bardziej optymistyczni, bardziej energiczni i bardziej pewni naszej zdolności do podejmowania wyzwań.

Starożytni astrologowie nazywali Jowisza wielkim dobroczyńcą, ponieważ jego energia miała przynosić pozytywne efekty. W pewnym sensie można powiedzieć, że rozszerzony widok, jaki otrzymujemy od Jowisza, pozwala nam z większą łatwością dostrzec piękno, dary i pozytywne strony rzeczy. 

Jeśli przechodziłeś przez trudny czas, jeśli napotkałeś trudności, wiedz, że ten nowiu pomoże poszerzyć twój punkt widzenia, abyś mógł dokonać zmian, zmienić sposób, w jaki podchodzisz do rzeczy i lepiej zrozumieć, co jest przed Tobą. 

Energia Jowisza będzie po twojej stronie, aby dać ci srebrną podszewkę tam, gdzie jest najbardziej potrzebna.

Siedząc w tej silnej kosmicznej pozycji, ten Księżyc w nowiu odciągnie nas dalej od transformujących energii Zaćmienia i głębiej w refleksyjne energie nadchodzącego Przesilenia. Możemy czuć się bardziej osadzeni w tym, gdzie wylądowaliśmy i bardziej wrażliwi na jasne i ciemne energie wokół nas i w nas. Ta energia „nowego rozdziału” może być również silniejsza, zachęcając nas do zastanowienia się nad tym, jakie  korzenie możemy teraz pielęgnować.

Skupienie się na szczegółach i etapach podróży może być kuszące. Ten Księżyc w nowiu dotyczy jednak czegoś bardziej znaczącego. Zrób krok w tył i zobacz większy obraz swojego życia. Zauważ, gdzie się ograniczasz i zapytaj dlaczego?

 Poszerz swoją percepcję i zobacz, jak wiele możliwości jest dla ciebie dostępnych, gdy spojrzysz poza swoje ograniczające przekonania . 

Zobacz, co jest dla ciebie dostępne, gdy skupisz się na możliwościach w swoim życiu zamiast na swoich lękach.

 Znajdź swój wyższy sens i cel.

Rok 2022 dobiega końca, a gdy przechodzimy przez pozostałe tygodnie, które zawsze mają tendencję do szybkiego poruszania się, niech ten listopadowy nowiu będzie dla ciebie przypomnieniem, że nigdy nie jest za późno, aby zacząć od nowa. Pozwól, aby jego energia i srebrna podszewka, które przynosi Jowisz, zmieniły drogę, którą podróżowałeś ale tym razem na twoich warunkach.

Wszystkiego pięknego wasze Lśnienie Duszy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pełnia Księżyca w Lwie 05.02.2023 r. -ENERGIA

  Pełnia Księżyca w Lwie  05.02.2023 r. -ENERGIA  5 luty przyniesie ekscytującą i chaotyczną pełnię w Lwie, która rozpali nasze pasje i prag...