sobota, 5 listopada 2022

Zaćmienie Krwawego Księżyca-energia

Zaćmienie Krwawego Księżyca-energia
Zaćmienie Krwawego Księżyca-energia 


Zaćmienie Krwawego Księżyca 8 listopada to magiczne wydarzenie. Wpadając w znak Byka, to Zaćmienie Krwawego Księżyca przynosi fale transformującej energii, która może przenieść nas do wyższych stanów świadomości i wyższych poziomów naszej podróży duszy.

Zaćmienie Krwawego Księżyca jest najsilniejszym rodzajem, jakiego możemy doświadczyć, ponieważ jest to Całkowite Zaćmienie. Otrzymuje nazwę Krwawy Księżyc, ponieważ inaczej świetlisty Księżyc w pełni zmienia kolor na krwistoczerwony, gdy jest całkowicie przyćmiony przez cień Ziemi. To zaćmienie Księżyca w pełni powoduje ciemność, coś, co może wpływać na nasze pole energetyczne, naszą szyszynkę, a także może służyć jako aktywator naszej strony cienia, wydobywając na powierzchnię rzeczy, które muszą zostać oczyszczone.

Co oznaczają zaćmienia w astrologii

Zaćmienia oznaczają znaczące okresy zmian i transformacji. Te zmiany nie następują jednak od razu. Mogą rozpocząć lub kontynuować zaćmienie, ale ich praca trwa przez cały okres, w którym zaćmienia występują w tym samym zestawie znaków. Oznacza to, że to, co dzieje się podczas i wokół tego zaćmienia, będzie kontynuowane wiosną, kiedy będziemy mieli kolejny sezon zaćmienia na osi Byka i Skorpiona.

Podczas gdy zaćmienie Słońca otwiera portal dla nowych początków i zmian, zaćmienie Księżyca ujawnia energie, które pomagają nam ukończyć podróż lub w jakiś sposób zmienić nasz kurs. Zaćmienia Księżyca są również znacznie bardziej naładowane emocjonalnie w porównaniu z zaćmieniem Słońca, ponieważ mają bardziej kobiecy charakter i w większym stopniu wpływają na ciało emocjonalne. 

Całkowite zaćmienie Księżyca, takie jak to, które mamy w listopadzie, wpływa na nas jeszcze bardziej, ponieważ reprezentuje pełną koniunkcję Księżyca, Słońca i węzłów księżycowych.

Zaćmienie Księżyca jest okazją do wprowadzenia znaczącej zmiany w twoim życiu. Ta zmiana może nastąpić nagle, ponieważ zaćmienia Księżyca mają tendencję do przynoszenia ci informacji znikąd. Możesz czuć się zaskoczony, a nawet zaskoczony niektórymi rzeczami, których dowiadujesz się o innych i sobie podczas zaćmienia Księżyca. Nie wszystkie te informacje są negatywne. Część z nich jest pozytywna i może nawet przynieść ci inspirację, a także zachętę do zmiany swojego życia. Oczywiście niektóre informacje, których doświadczasz, początkowo będą negatywne i szokujące. Po pewnym czasie przyniesie pozytywne i potrzebne zmiany w Twoim życiu.

Musisz być gotów poświęcić czas na przetworzenie wszelkich pojawiających się informacji i zachować dla nich miejsce. Ujawniają się zaćmienia Księżyca, jak księżyce w pełni. Ujawniają prawdę w często dramatyczny sposób i pozwalają nauczyć się rzeczy, które zmieniają bieg twojego życia. Ważne jest, aby zaakceptować to, co objawia się podczas zaćmienia Księżyca. Nie możesz walczyć z tą wiedzą. Możesz to tylko przyjąć i zadać sobie pytanie, jaka jest najwyższa manifestacja, którą możesz stworzyć za pomocą tej energii.

Nawet jeśli przynoszą ci niechciane wiadomości lub nieoczekiwane wydarzenia, wiedz, że jest to sposób, w jaki Wszechświat daje ci okrężną drogę życia, która ostatecznie będzie najlepszym sposobem działania dla twojej ewolucji. Otwórz się na informacje dostępne o zaćmieniu i ufaj, że ląduje w Twoim życiu dokładnie w momencie, w którym tego potrzebujesz.

Ważne jest również, aby zrozumieć, że zaćmienie Księżyca popycha cię do przodu. Jest to energiczny impuls z kosmosu, który wyprowadza cię ze stagnacji i starych wzorców. Czasami ten ruch do przodu może być destrukcyjny dla twojego układu nerwowego i możesz nawet początkowo mu się opierać. Podczas zaćmienia Księżyca nie ma cofania się, jest tylko ścieżka naprzód. Jeśli spróbujesz kurczowo trzymać się energii, które już nie służą twojej ewolucji, spotkasz się tylko z frustracją i niewspółosiowością.

Jeśli zaćmienie Księżyca ujawni coś w twoim życiu, co musi zostać uwolnione, najlepiej jest znaleźć najmniej dramatyczny sposób, aby przejść dalej. Zaćmienie Księżyca i miesiąc po nim są okazją do oderwania się od energii, emocji, a nawet ludzi, którzy nie służą twojej ewolucji. Te zmiany mogą wydawać się przerażające i niewygodne, ale kiedy przekroczysz most do innego sposobu bycia, poczujesz się tak, jakbyś przebił się przez ścianę zbudowaną między tobą a twoimi najwyższymi wizjami. Zaćmienia to czas na przełamanie barier, w jakiejkolwiek formie, które powstrzymują Cię przed osiągnięciem Twojego potencjału.

Emocjonalna natura zaćmienia Księżyca często może powodować emocjonalne załamanie, gdy przebijasz się przez te energie. Zachowaj przestrzeń dla siebie i daj sobie czas na przetworzenie informacji ujawnionych podczas zaćmienia. Nie spiesz się w tej chwili z żadnymi decyzjami, ale raczej pozwól energii się uspokoić, a następnie wykonaj wszelkie ruchy, które są potrzebne, aby popchnąć cię do przodu. 

Ciesz się tym zaćmieniem i wiedz, że jest to szczególny czas w roku i w Twoim życiu, aby dokonać zmian potrzebnych do osiągnięcia Twojej energii i potencjału. Otwórz się na dostępne dla Ciebie informacje i energię i wiedz, że Wszechświat jest zawsze tutaj, aby wspierać Ciebie i Twoją podróż. Zaufaj swojej ścieżce i zaufaj ścieżce tego zaćmienia.

Zaćmienie Księżyca i pełnia Księżyca w Byku

Zaćmienie Krwawego Księżyca-energia 08.11.2022

Całkowite zaćmienia Księżyca mogą być intensywne energetycznie i emocjonalnie. Zawsze zwracamy uwagę na te specjalne Księżyce i możemy albo zmagać się z energią, albo wykorzystać ją do zmiany naszego życia. Na szczęście zaćmienie Księżyca w Byku jest bardziej spokojne dla układu nerwowego niż niektóre inne energie. To spokojne wytchnienie w morzu emocji, jakie przynosi sezon Skorpiona.

To zaćmienie ma wielką moc, ale będzie mniej szokujące niż zaćmienie Księżyca, które miało miejsce w maju ubiegłego roku. Byk pomaga ugruntować tę ogromną energię i zapewnia idealną podstawę do integracji i przetwarzania objawień, jakie przyniesie to zaćmienie. Byk to znak bezruchu. Przypomina nam, abyśmy połączyli się z Matką Ziemią i poczuli się trzymani, wspierani i obfiti. Pomaga przywrócić nasz wewnętrzny spokój, gdy świat rzucił nam podkręconą piłkę, i pomaga nam poczuć naszą wewnętrzną odporność na każdą burzę.

Byk to energia, na którą należy zwrócić uwagę, gdy życie wydaje się przytłaczające, nadmiernie stymulujące lub po prostu zbyt duże. Pomaga połączyć się z subtelnymi energiami natury, takimi jak Słońce na twarzy, wiatr na policzku i ziemia pod stopami, aby poczuć swoje centrum. Gdy energia zaćmienia osiąga kulminację w Byku, poczuj, jak cię zmiękcza. Poczuj, jak cię trzyma i stań się pojemnikiem na ogromne emocje wywołane sezonem Skorpiona i zaćmienia.

Twoje zaproszenie

Pamiętaj, że to zaćmienie dopełnia energie uruchomione podczas zaćmienia Słońca w Byku w kwietniu ubiegłego roku . Niech będzie miękkim lądowiskiem dla twojej emocjonalnej podróży, która miała miejsce w ciągu ostatnich sześciu miesięcy. Być może doświadczyłeś wielkiego wstrząsu w swoim życiu lub możesz odczuwać, że zaczynają się pojawiać zmiany. 

Zaćmienie to czas skupienia się i odczucia wewnętrznego spokoju i siły.

Węzły Księżycowe
Węzły Księżycowe

To zaćmienie Księżyca jest również czasem uzdrawiania. Przez cały rok mieliśmy węzły księżycowe na osiach Byka i Skorpiona. W tych pozycjach dają nam możliwość jasnego i uczciwego zobaczenia naszych ran, traumy i wynikającego z niej bólu. Węzeł Południowy w Skorpionie rzuca światło na to, jak możemy nawet wielokrotnie przechodzić retraumaty w tych samych sytuacjach. Oświetla także podbrzusze społeczeństwa, wydobywając na światło dzienne rzeczy, które wolelibyśmy zostawić w ciemności. Jednak w przypadku węzła południowego w Skorpionie  nie można ukrywać rzeczy. Wszystko wychodzi na jaw, abyśmy jako kolektyw mogli się uzdrowić.

Z Węzłem Północnym w Byku pokazujemy nam drogę do przodu, z dala od traumy ujawnionej przez Skorpiona. To zaćmienie jest okazją do odejścia od bólu i wstrząsów. To szansa na skupienie się na prostocie życia i wykorzystanie jej do leczenia.

Byk uczy nas nieskomplikowania naszego życia. Zamiast pozwolić, aby dramat i złożone emocje rządziły naszą świadomością, Byk zmusza nas do podjęcia życia krok po kroku. To delikatne przypomnienie, aby znaleźć proste odpowiedzi na najbardziej złożone tematy życia. Zamiast przemyśleć lub przeanalizować, Byk zachęca nas do podążania za naszym instynktem i nie kwestionowania go. Jeśli jesteśmy nieszczęśliwi w związku, czas odejść.

 Jeśli chcemy podróżować, czas to zarezerwować. 

Jeśli czujemy się przytłoczeni, czas zwolnić. 

Żadnych dyskusji na ten temat – tylko proste odpowiedzi pozbawione dramatyzmu.

Poczuj, jak prostota przejmuje to zaćmienie i niech przyniesie ci spokój wśród chaosu w twoim życiu. Są oczywiście pewne życiowe decyzje, które wymagają więcej przemyśleń i uwagi. Byk zachęca nas do przyjęcia najprostszego podejścia nawet z nimi. Jeśli musisz podjąć  poważną decyzję  podczas tego zaćmienia, idź oczyść głowę i serce przed jej podjęciem . Usiądź pod drzewem, popatrz na ocean lub wybierz się na wędrówkę. Jeśli mieszkasz w mieście, ucieknij od bodźców sztucznego światła i dźwięków. Usiądź pod gwiazdami, gdy światło księżyca przynosi ci spokój. W tej ciszy znajdź odpowiedzi, których szukasz. Ufaj, że najprostsze rozwiązanie jest właściwe.

Jak wszystkie zaćmienia, przyniesie trochę intensywnej energii i emocji. Szukaj spokoju i energetycznego spokoju. Podejmij wyzwanie, aby połączyć się ze swoją energią, uziemić swoje ciało i trzymać się z dala od wszelkich dramatów. 

Pozwól swojemu sercu uzdrowić, a jeśli ścieżka do ciebie przemawia, podążaj nią. Nie każda transformacja musi być dramatyczna i pełna skomplikowanych emocji.

 To zaćmienie jest twoją szansą na przekształcenie starych wzorców w nowe, które pozwolą ci się wyleczyć. 

To Twoja szansa, aby po prostu odpuścić. Nie dlatego, że wydarzyło się jakieś ważne wydarzenie, ktoś cię zmusza pewnych działań  lub czujesz, że nie masz wyboru. Jest to okazja do uwolnienia energii, które już ci nie służą bez walki i wysiłku. 

CUDOWNEJ PEŁNI WASZE LŚNIENIE DUSZY 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pełnia Księżyca w Lwie 05.02.2023 r. -ENERGIA

  Pełnia Księżyca w Lwie  05.02.2023 r. -ENERGIA  5 luty przyniesie ekscytującą i chaotyczną pełnię w Lwie, która rozpali nasze pasje i prag...