sobota, 3 grudnia 2022

Pełnia Księżyca w Bliźniętach –energia

  

08.12.2022r. Pełnia Księżyca w Bliźniętach –energia
Księżyc w pełni w Bliźniętach przybędzie , 8 grudnia, oświetlając wszystkie obszary naszego życia, w których nadszedł czas, aby zaprosić medycynę ciekawości, zdolności adaptacyjnych, elastyczności i zmiany.

Bliźnięta to pierwszy powietrzny znak zodiaku i reprezentuje tę część ciebie, która jest ciekawym dzieckiem, uczniem i nauczycielem, a wszystko to w jednym. 

Pełnie Księżyca w tym znaku starają się uleczyć wszystkie części nas, które przestały wierzyć, że jest więcej do nauczenia się, odkrycia i zbadania.

Bez względu na to, ile myślimy, że wiemy i jak pewni jesteśmy, energia Bliźniąt przypomina nam, że życie zawsze obfituje w możliwość nauczenia się czegoś nowego. 

Życie zawsze obfituje w możliwość powrotu do cudów.

Jako Wielki Gawędziarz zodiaku, Bliźnięta są rządzone przez Merkurego, planetę Komunikacji, Posłańca i Głosu, więc ta Pełnia zaprasza nas wszystkich do rozważenia historii, które sami sobie opowiadamy — o tym, kim jesteśmy , co możemy zrobić i dokąd zmierzamy.

Jeśli w ostatnich miesiącach kwestionowałeś swoją narrację, wiedz, że jesteś dokładnie tam, gdzie powinieneś być, ponieważ tylko poprzez zadawanie pytań i prawdziwe stanie się Poszukiwaczem możesz poszerzyć swoje krawędzie wzrostu i zaprosić bardzo potrzebne wiatry świata do swego życia .

Świadomość, że dzień dzisiejszy nie musi być taki sam jak wczoraj, a jutro niesie ze sobą niezbadaną jeszcze obietnicę, przynosi wielkie uzdrowienie. Bez względu na to, jakie okoliczności doprowadziły Cię do miejsca, w którym jesteś teraz, wiedz, że zawsze możesz napisać swoją historię od nowa.

Bliźnięta są reprezentowane przez Bliźnięta, jeden bliźniak jest śmiertelny, drugi nieśmiertelny, co oznacza równowagę między aspektem  fizycznym a duchowym

Jesteśmy zarówno ciałem, jak i duszą. 

Mamy życie ludzkie i życie duchowe. 

Jesteśmy zarówno ludźmi, jak i istotą. 

I to właśnie patrzenie na sprawy z obu tych punktów widzenia może nam pomóc w znalezieniu odpowiedzi, których szukamy.

Ponieważ jest to ostatnia pełnia Księżyca w roku, jest to również dobry czas na odprawę i pozbycie się wszystkiego, czego nie chcesz już nosić ze sobą w nowym roku.

Zarówno nasza ludzka, jak i duchowa strona nie zawsze działają w tandemie, a wzajemne zrozumienie perspektywy może być dla nich wyzwaniem. 

Nasze ludzkie „ja” potrzebują rzeczy niezbędnych, takich jak jedzenie i schronienie. Nasza dusza musi podążać za tym, co przynosi radość. Nasza ludzka jaźń pragnie stabilności i uzdrowienia. 

Nasza dusza wie, że wszystko jest tymczasowe i że już jesteśmy uzdrowieni. Znalezienie równowagi między tymi dwiema wiedzami może czasem być trudne, ale ta Pełnia jest naszą szansą.

Bez względu na to, co cię czeka podczas tej pełni Księżyca, sprawdź, czy możesz uszanować swoją ludzką i duchową stronę. Sprawdź, czy możesz połączyć się z każdą z tych części siebie. Słuchaj, co mają do powiedzenia, traktuj ich z szacunkiem, a równowaga nadejdzie w naturalny sposób.

Wokół tej pełni Księżyca jest trochę rozgrzanej i naładowanej energii, głównie dzięki obecności Marsa, który jest w koniunkcji z Księżycem. Mars również obecnie podróżuje wstecz , co wzmacnia jego energię.

Mars jest planetą motywacji, działania i energii. Będąc w retrogradacji, możemy czuć się wezwani do zakwestionowania naszych motywacji i działań oraz do ponownego rozważenia tego, na co decydujemy się wydać naszą energię.

Nasza energia jest cennym zasobem, więc ta Pełnia może również ukazać, na co warto poświęcić naszą energię, a co trzeba uwolnić.

Jeśli marnujesz energię na pewne wzorce myślowe, relacje, zachowania i przekonania, ta Pełnia jest dobrym momentem, aby wypowiedzieć je na głos i wypuścić na wiatr.

Obecność Marsa może również sprawić, że poczujemy się czymś podgrzani lub naładowani. Utrzymanie emocji w równowadze może być trudne, ale czasami gniew, dominacja i pozwolenie na uwolnienie gorących emocji jest całkowicie potrzebne.

Czasami musimy wyrzucić rzeczy z naszej klatki piersiowej i chociaż istnieją świadome sposoby, w jakie możemy to zrobić, czasami okoliczności życiowe mogą nas pokonać.

To czyni nas ludźmi. Nie musimy cały czas być miłością i światłem. W rzeczywistości bardziej naturalne jest dla nas przyjęcie tego, co naprawdę czujemy, nawet jeśli podejrzewamy, że pochodzi to z miejsca ego. Czasami musimy dać sobie pozwolenie na bycie po prostu człowiekiem.

Wielu z nas wstydzi się złości i wyrażania złości. Nikt nie chce czuć złości, nikt też nie chce być jej adresatem, a chociaż czasami złość może być toksyczna, jest to również zdrowa i ważna ludzka emocja. Czasami nasz gniew po prostu potrzebuje ucieczki, abyśmy mogli się od niego uwolnić. Wtedy łatwiej będzie nam się przegrupować i zrozumieć, dokąd iść dalej.

Ognista i gorąca energia wokół tej Pełni może sprawić, że powiemy coś, czego żałujemy lub podsycimy nasze emocje w sposób, którego później możemy się trochę wstydzić. Ale bądź dla siebie łagodny. Nie bądź zbyt dumny, aby przeprosić, jeśli zajdzie taka potrzeba, ale nie wycofuj się z tego, co powiedziałeś, jeśli naprawdę tak to czujesz.

Miej odwagę szanować swoje granice, kim jesteś i co reprezentujesz. Im bardziej wyrażamy złość i gorące emocje, tym lepiej robimy to w świadomy i zdrowy sposób. To wymaga praktyki, więc musimy próbować dalej.

Neptun to kolejna planeta aktywna na niebie podczas tej pełni Księżyca. Neptun jest planetą intuicji, więc może się okazać, że otrzymamy potwierdzenie czegoś, o czym intuicyjnie przeczuwaliśmy od jakiegoś czasu.

Zaufaj swojemu instynktowi podczas tej pełni Księżyca, a jeśli zajdzie taka potrzeba, Wszechświat wyśle ​​ci znaki potwierdzenia.

Ogólnie rzecz biorąc, astrologia Pełni Księżyca z grudnia 2022 r. pokazuje nam, że możemy czuć, doświadczać i testować granice, które sami sobie zbudowaliśmy.

Musimy dalej naciskać, dostosowywać się i stawiać sobie wyzwania, aby kontynuować naszą misję. Naszą ludzką misją jest jak najdłuższe życie i zdrowie oraz poczucie bezpieczeństwa i stabilności. Naszą misją duszy jest doświadczanie wszystkich emocji tęczy: kochać, tracić, dostosowywać się, wzrastać i przekształcać.

Życie to żonglerka , ale ta Pełnia oferuje pomost, który pomaga nam znaleźć równowagę i odżywić obie strony naszego doświadczenia tutaj w Szkole Ziemi.

Cudownej PEŁNI -wasze LŚNIENIE DZUSZY 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...