sobota, 31 grudnia 2022

Pełnia Księżyca w Raku styczeń 2023 r.-energia


Pełnia Księżyca w Raku styczeń 2023 r.-energia
W końcu nadszedł rok 2023, a wraz z nim pierwsza pełnia Księżyca w tym roku. Pierwsza pełnia Księżyca w tym  roku przypada na wodnisty, intuicyjny znak Raka 7 stycznia. 

Duchowe znaczenie styczniowego Wilczego Księżyca przedstawia odwagę i wewnętrzną siłę do podejmowania trudnych decyzji.

Wilki są znane jako odważne zwierzęta, które nie boją się podejmować ryzyka. Biorąc pod uwagę, że to początek nowego roku, w Twoim życiu na pewno nastąpi kilka zmian i nadejdą chwile, w których będziesz musiał dokonać trudnych wyborów.

To dobry moment, aby przypomnieć sobie, co jest dla nas naprawdę ważne i na czym nam naprawdę zależy. 

Jaka jest moja motywacja? Dlaczego robię to, co robię?

Wilczy Księżyc to czas, który przynosi pozytywną energię i pozwala zanurzyć się głęboko w swoich emocjach, aby zrozumieć, co jest dla Ciebie najlepsze. Jest to również czas, abyś był pewny siebie i dokonywał trudnych wyborów, traktując siebie jako priorytet.

Wilczy Księżyc nie jest tak groźny, jak się wydaje, w rzeczywistości chodzi o przywrócenie równowagi i doładowanie przed rozpoczęciem kolejnych 12 miesięcy. 

Chodzi bardziej o znalezienie relaksu w tym, co robisz na co dzień i znalezienie przestrzeni we własnym życiu, w której możesz naprawdę zwolnić i słuchać swoich wewnętrznych emocjonalnych przekazów. 

W ciągu roku będzie kilka wyzwań, co jest zrozumiałe, ale ta pełnia jest spokojem, którego potrzebujemy, zanim zostanie nam nadany wir energii kosmicznej.

Perspektywy są bardzo pozytywne, ale czeka nas wiele wzlotów i upadków, a także wiele wyzwań.

Szanuj wszelkie wrażliwości, które pojawiają się w tym czasie. Pozwól, aby te wrażliwości były przewodnikiem do większego współczucia i miłości własnej. 

Pozwól swojej wrażliwości ostrzec cię o tym, co twoje serce może próbować ci przekazać.

Rozwój jest wpisany w kod każdej żywej istoty na tej planecie. Wszystko rośnie. Wszystkie rzeczy mają wrodzone i niepodważalne pragnienie wzrostu. I niczym się nie różnimy. Wzrost i ekspansja są naszym celem i dzieje się to niezależnie od tego, czy tego chcemy, czy nie. Kiedy możemy unosić się na falach wzrostu, mamy o wiele łatwiejszy czas i możemy skierować nasz rozwój w miejsca, które wzywają naszego ducha i ekscytują duszę.

Pełnia Księżyca w Raku styczeń 2023 r.-energia

Wzrost jest nieunikniony, gdy odchodzimy od 2022 roku i przechodzimy do 2023 roku, a ta Pełnia wydaje się być naszym katalizatorem. Bądź delikatny dla siebie, gdy przechodzisz przez fale wzrostu Księżyca i pozostań otwarty na to, dokąd cię prowadzi.


NA KOGO NAJBARDZIEJ WPŁYNIE PEŁNIA KSIĘŻYCA?

Znaki wodne — Rak, Skorpion i Ryby — prawdopodobnie będą rezonować z tą pełnią Księżyca i głęboko odczuwać jego energię.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...