niedziela, 11 grudnia 2022

Portal 12 12 -energia

 
PORTAL 12 12
Jako istota energetyczna w formie fizycznej wibrujesz w pewnym zakresie częstotliwości, które zmieniają się w zależności od stanu emocjonalnego tej energii. W ten sam sposób wasza Ziemia również wibruje w paśmie częstotliwości, które były reprezentatywne dla jej własnego stanu oświecenia, a także odbiciem masowej świadomości energetycznej wszystkich istot, które zbiorowo zajmują przestrzeń planetarną wraz z nią.

Portal 12/12 jest energetycznym przejściem, przez które intensywne fale energii o wyższej wibracji zostały wprowadzone do świadomości planetarnej, aby dalej pomagać we wspólnym przebudzeniu planety, jak również jej mieszkańców. Planeta, która chce utrzymać się w jak najwyższy sposób, przeniosła się do przestrzeni fizycznej, w której jest teraz możliwe otrzymywanie częstotliwości energetycznych o wyższych wibracjach i bardziej zdolnych do pomocy w uzdrowieniu z nadużyć, którym została poddana . Ten proces odradzania się stał się mniej bolesny dzięki zbiorowemu sercu przebudzonych, którzy zjednoczyli się, by szerzyć miłość i współczucie.

Teraz, wraz z pojawieniem się portalu 12/12, nadszedł czas zarówno głębokiej introspekcji, jak i odrodzenia, a także odnowy dla wszystkich. Stara gęsta energia, która była akceptowalna, gdy ziemia była powolna i gęsta, nie jest już z nią kompatybilna teraz, gdy przyspieszyła i oświeciła swój rezonans. Dlatego wszyscy, którzy chcą razem z nią szukać wyższych częstotliwości wibracyjnych oświecenia, muszą wykonać pracę oczyszczającą, która jest niezbędna do podniesienia ich własnych wibracji. Oznacza to porzucenie przeszłych zachowań , postaw i relacji, które już ci nie służą. Czyni się to nie ze strachu czy osądu bez potępienia czy wyższości, ale dlatego, że w sercu istnieje szczere pragnienie dotarcia do źródła i pełniejszego połączenia się z ich boskością.

Aby w pełni skorzystać z ulepszonego przypływu energii, który wychodzi z portalu 12/12, każda osoba, która pragnie zwiększyć swoją częstotliwość wibracji, musi rozpocząć pracę serca. Muszą oczyścić miejsca, w których gromadzą się osądy, zniewagi, urazy, wątpliwości i lęki, i mieć odwagę, by w ich miejsce zainstalować miłość, współczucie i życzliwość. Wielu z was prowadziło stare programy przez tak wiele lat, że zaskoczy was zrozumienie, że służą one waszemu ego postrzeganemu jako najwyższe dobro. Wielu z was ogłosi się połączonymi ze źródłami tylko po to, by odkryć, że łączycie się z wyższą wersją ego, pozostając zakorzenionymi w strachu, osądzaniu i potępieniu, ale nie jest to oferowane jako krytyka, jest to wyjaśnienie i przejście.

Kiedy będziecie gotowi, aby naprawdę się rozwinąć, rozwinąć skrzydła i wejść w najwyższe sfery, będziecie musieli stawić czoła tym aspektom jaźni, które jeszcze się nie zmieniły i właśnie tym aspektom zaoferowano odrodzenie. 

To odrodzenie lub odnowienie może się niektórym wydawać nieprzyjemne, ale spójrz na wszystko, co jest prezentowane i rzuć kochające, a nie osądzające spojrzenie na każdy aspekt. Dlatego, kiedy czujesz okres emocjonalnej nierównowagi i gniewu, ogarnia cię strach lub frustracja. Kiedy czujesz, że po raz tysięczny wracasz do tej samej sytuacji, nie rozpaczaj. Nie ma potrzeby czekać ani zagłębiać się w sferę wstydu i winy. 

Pytanie, które musisz teraz zadać, nie brzmi: „Co robię źle?” ponieważ to nie działanie jest oceniane. Zamiast tego zapytaj, „Jaki sposób myślenia wypchnie mnie z tej sytuacji? Jak mogę uwolnić się od wszelkiego negatywnego przywiązania, jakie mam do tej sytuacji? A na jakim dobrym aspekcie tej sytuacji mogę się skupić i poświęcić uwagę?” Spojrzenie na to, co masz, zmienia i oczyszcza negatywną, stagnacyjną energię, która zaciemniała twoje pole energetyczne i zmuszała cię do powtarzania tych samych okoliczności w nieskończonej pętli.

Dlatego zamiast robić to samo, mając nadzieję na inny wynik, spójrz w górę, spójrz do źródła i idź za przykładem matki ziemi, podnieś swoje wibracje. Skorzystaj z tej silnej energii intensywności, która się wylewa i przyjrzyj się wzorcom w swoim życiu. Kiedy sytuacja wyzwala emocjonalnie, weź głęboki oddech, zanim zareagujesz swoim zachowaniem. Zbadaj sytuację pod kątem tego, czym naprawdę jest, szansą na dokonanie lepszego wyboru, obranie wyższej drogi i uwolnienie się od starej szkoły, odruchu kolanowego, który praktykowałeś przez lata.

Wykorzystaj tę energię. Kiedy chcesz eksplodować z wściekłości, weź głęboki oddech i zastanów się dlaczego, spójrz na programy, które tobą kierują. Kiedy twoje okoliczności wydają się przytłaczające, weź głęboki oddech i zbadaj programy, które cię rujnują. Kiedy chcesz skulić się ze strachu, wybuchnąć gniewem lub obwiniać coś lub kogoś poza sobą, weź głęboki oddech i przyjrzyj się programom, które wybrałeś jako plan swojego życia. 

Następnie weź głęboki oddech i zacznij aplikować zdrową dawkę wdzięczności temu portalowi 12/12, który zapoczątkował tę oczyszczającą energię. A teraz weź się do roboty, wyciągnij miotłę i zacznij wymiatać stare nawyki, stare wzorce zachowań i stare postawy, które już ci nie służą.

Nie możecie przenieść starego bagażu do nowych wymiarów i nowych wyższych częstotliwości. Nie pozwól, by przeszłość cię przytłoczyła. Energia portalu 12/12 jest więcej niż wystarczająca, aby pomóc ci iść naprzód nieobciążonym przeszłymi wzorcami. W tej przestrzeni doświadczymy napływu niezwykle wysokiej energii wibracyjnej, która aktywuje i podniesie naszą świadomość w ramach przygotowań do przesilenia 21-go. 

Wszystkiego pięknego 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...