sobota, 4 lutego 2023

Pełnia Księżyca w Lwie 05.02.2023 r. -ENERGIA

 
Pełnia Księżyca w Lwie  05.02.2023 r. -ENERGIA
Pełnia Księżyca w Lwie  05.02.2023 r. -ENERGIA 

5 luty przyniesie ekscytującą i chaotyczną pełnię w Lwie, która rozpali nasze pasje i pragnienia — a także naszą indywidualność. 

Lunacja ma przynieść zmiany w nieoczekiwany sposób, które zwiększą obecny kierunek naszego życia. 

Dzień przed pełnią Księżyca dochodzi do starcia Wenus i Marsa.

Pasja, pożądanie i agresja to tematy, które mogą wejść w grę. Dlatego ważne jest, aby przejąć kontrolę nad naszymi emocjami – co może być niezwykle trudne.

W dniu pełni Księżyca doświadczymy emocjonalności naszego wykresu i budzących się serc. Uran łączy się z Księżycem 5 lutego i prosi nas, abyśmy bez wahania wyrazili światu nasze najskrytsze uczucia. Ponieważ Mars w Bliźniętach daje nam dodatkowy impuls do wyrażenia naszych najgłębszych uczuć, będziemy skłonni ujawnić je. Pomyśl o energii tej pełni księżyca, która działa jak serum prawdy — wszystko, co czuliśmy, od dobra po zło, wychodzi na jaw. 

Zrozumiałe jest, że kłótnie mogą wyniknąć, jeśli nie użyjemy właściwych słów lub jesteśmy bezduszni w naszym pośpiechu, aby wyjść z toksycznej dynamiki. Nawet jeśli tęsknimy za wolnością, będziemy chcieli być życzliwi dla innych, ponieważ Merkury w Koziorożcu i Neptun w Rybach zharmonizują się następnego dnia.

Bez względu na to, następny dzień przynosi żal i przeprosiny, dlatego mądrze jest być współczującym dla innych, a także dla siebie przez cały dramatyczny ten proces. 

Powodem, dla którego przemawiamy i potwierdzamy naszą moc, jest to, że Mars i Uran chcą, abyśmy się uwolnili i wyszli z okoliczności, które już dla nas nie działają i nie służą.

Zasłona została zdjęta z naszych oczu i widzimy, jaka zmiana musi nastąpić, abyśmy odnieśli sukces i byli radośni.

Jesteśmy gotowi iść do przodu.

Jakie działania powinny mieć miejsce?

Nie pozwól, aby samooszukiwanie się cię powstrzymało. Jedyne, co możesz zrobić, to zadać sobie pytanie, czy naprawdę jesteś szczęśliwy w tych sytuacjach i dynamice. Jeśli nie, to wiesz, że nadszedł czas, aby zacząć od nowa w innym kierunku.

Uczciwość i miłość własna prowadzą nas do naszych celów i będziemy w stanie osiągnąć błogość dzięki byciu szczerym i prawdziwym wobec siebie. 

Nasza potrzeba kontrolowania sytuacji i innych może utrzymywać nas w niezdrowych relacjach i sytuacjach. Również strach przed zmianą i rozwojem, który większość z nas nosi głęboko w sobie. Wyjście z naszej strefy komfortu — bez względu na to, czy jest to negatywne, czy pozytywne doświadczenie — jest trudne, ponieważ jesteśmy stworzeniami z przyzwyczajenia. Trudno nam wyobrazić sobie życie na nowo ze względu na spójność, której pragniemy jako ludzie. Bez transformacji rzeczy pozostaną takie same na zawsze. Chociaż ewolucja może być trudna, postęp i zmiany są niezbędnymi elementami życia. Jeśli nie dokonamy zmiany — wszechświat zrobi to za nas bez naszych rąk kierujących kursem.

Puść lub daj się pociągnąć.

Cudownej pełni -wasze Lśnienie Duszy


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pełnia Księżyca w Lwie 05.02.2023 r. -ENERGIA

  Pełnia Księżyca w Lwie  05.02.2023 r. -ENERGIA  5 luty przyniesie ekscytującą i chaotyczną pełnię w Lwie, która rozpali nasze pasje i prag...